Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Hyundai poodhaluje Tucson N Line. Atraktivnější verze sportuje jen na oko

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 11. 11. 2020 • 12:28
41
5
Zobrazit náhledy (41)
Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson Hyundai Tucson

Nový Hyundai Tucson se stane dalším modelem, jenž dorazí ve sportovně střižené výbavě N Line. Ostřejší pojetí se však týká jen vzhledu.

Výbavový stupeň N Line je v případě automobilky Hyundai určen pro ty, kteří chtějí sportovnější vzhled vozu, nepotřebují však ke své spokojenosti i ostřejší jízdní vlastnosti. Provedení N Line dnes najdeme na celé řadě modelů – i10, i20, i30 (ve všech třech karosářských verzích) a crossoveru Kona.

První zveřejněné snímky stále nového Tucsonu N Line neodhalují úplně vše, i tak si ale můžeme udělat představu o tom, čím se bude sportovnější verze vyznačovat. Hyundai láká především na peprnější vnější vzhled a specifické prvky interiéru. Kromě toho se prý máme těšit na jedinečnou výbavu a atraktivní barvy. A samozřejmě nebudou chybět ani unikátní „neviditelné“ světlomety.

video

Tucson N Line se u prodejců objeví na jaře příštího roku. Automobilka nicméně říká, že podrobné informace o novém modelu se dozvíme již zanedlouho. Je tedy dost dobře možné, že v celé své kráse se novinka představí ještě letos.

Ani tím by ale rozrůstání modelové řady Tucsonu nemělo končit. V zákulisí se za hotovou věc považuje příjezd ryzí sportovní verze N, jež doplní ostrou i30 N (a i30 N Fastback) a nedávno odhalenou i20 N. Pohon by mohl obstarat 2,5litrový čtyřválec naladěný na nějakých 340 koní, jenž by si rád vyšlápl na omlazený Tiguan. Také ten se v rámci faceliftu dočkal sportovní varianty R.

Související články

Témata
11. 11. 2020 23:35
Re: sportuje na oko
Až na to, že pokud ti nestačí "jako sportovní" verze N Line, můžeš si koupit skutečně sportovní verzi N! ;-)
11. 11. 2020 18:50
Re: sportuje na oko
Zdá se, že stále existují jelimani, kteří neví co se v posilovně dělá a jak se má správně cvičit.
Avatar - SKAY
11. 11. 2020 18:31
Svetla
Když i hraní PC her je sport :no:
Jinak když jeda v noci za vámi tak to stojí zato :no:
11. 11. 2020 16:07
Re: sportuje na oko
Máš pravdu,ale u aut to složitý..když máš dodržovat 50,90,130
11. 11. 2020 14:25
sportuje na oko
Dneska to ale tak je normalni. Jen jako. My sportovali tak ze se plavalo, behalo, kopalo do balonu a v zime kvrdlal hokej na rybniku i na betone za barakem. Dneska je sport fitko, kde si mameluk pretezuje ramena, kozy aby byl nafouklej (viz auto) a aby si nasledne odpalil zada. Hnaty ma jak paratka a nebo naopak drepuje aby je nafouknul jak mamrd a chodí jak kačulída. No a tak se dneska sportuje ve vsem, image na prvnim miste. Cvicis jenom ve fitku a nesportujes? Tak si jak Npaket vod Hundaje.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud