Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Hyundai zřejmě omylem odhalil modernizované SUV Palisade

Jan Zajíc Jan Zajíc 11. 4. 2022 • 20:53
31
1
Zobrazit náhledy (31)
Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade Hyundai Palisade

Největší SUV značky Hyundai se už 13. dubna světu ukáže v modernizovaném provedení. Jeho částečnou podobu však s předstihem prozradila samotná automobilka. Zřejmě omylem.

Hyundai Palisade byl představen koncem roku 2018 jako velké rodinné SUV s délkou 4981 mm, šířkou 1976 mm, výškou 1750 mm, s 2900mm rozvorem a se třemi řadami sedadel.

Letos by měla dorazit omlazená verze, jejíž premiéra je naplánována na autosalon v New Yorku, auto se má ukázat 13. dubna. A už v létě má dorazit také k prodejcům. Sluší se připomenout, že se bavíme o americkém trhu, v Evropě největší SUV značky k dispozici není.

Hyundai samozřejmě plánuje, že představení modernizovaného provedení bude živě vysílat na internetu. A právě díky tomu se na veřejnost dostal obrázek odhalující novou podobu předních partií.

Hyundai totiž na serveru YouTube zveřejnil upozornění na živé vysílání, jehož součástí byl náhled s fotografií modernizovaného auta. Zřejmě šlo o omyl, neboť automobilka obrázek rychle vyměnila za jiný, který toho neukazuje tolik. Původní náhled však stihla zaznamenat a uložit řada lidí.

Takže si ještě před premiérou můžeme prohlédnout nové pojetí přídě s upravenou maskou chladiče a takzvanými parametrickými světly, která jsou částečně integrována do masky a při zhasnutí nejsou vidět. Tato světla doplňuje také nově koncipované denní svícení.

Dá se očekávat, že úpravami projdou zadní partie a výrobce se jistě zaměřil i na interiér a palubní technologie. Na detaily v těchto oblastech si však budeme muset ještě počkat.

Pod kapotou by měl zůstat 3,8litrový vidlicový šestiválec o výkonu 217 kW a točivém momentu 355 Nm, který je párován s osmistupňovou automatickou převodovkou. Standardem je pohon všech kol.

Související články

Témata
Avatar - MS-sport
11. 4. 2022 17:20
Ano tento motor
K tomu vozu pasuje :-!
Články odjinud