Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Interiér nové Dacie Sandero unikl na veřejnost. Bude to obrovská změna!

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 10. 9. 2020 • 06:24
27
11
Zobrazit náhledy (27)
Dacia Sandero Dacia Sandero Stepway Dacia Sandero Stepway Dacia Sandero Dacia Sandero Dacia Sandero Stepway Outdoor Dacia Sandero Stepway Outdoor Dacia Sandero Stepway Outdoor Dacia Sandero Stepway Outdoor Dacia Sandero Stepway Outdoor Dacia Sandero Stepway Outdoor Dacia Sandero Stepway Outdoor Dacia Sandero Stepway Outdoor Dacia Sandero Stepway Outdoor Dacia Sandero Stepway Outdoor Dacia Sandero Stepway Outdoor Dacia Sandero Stepway Outdoor Dacia Sandero Stepway Outdoor Dacia Sandero Stepway Outdoor Dacia Sandero Stepway Outdoor Dacia Sandero Stepway Outdoor Dacia Sandero Stepway Outdoor

Rumunská Dacia nové Sandero a Logan již představila, avšak zatím ukázala jen vnější design. Díky jednomu šikovnému fotografovi se teď ale můžeme podívat i na interiér.

Automobilka Dacia se rozhodla, že nám novou generaci svých cenově dostupných modelů Sandero a Logan bude odhalovat postupně. Nejprve tedy představila exteriér, až později přidá interiér a informace o motorech.

Jenže to se rumunští malinko přepočítali, protože první snímek kabiny Sandera už koluje sociálními sítěmi a my se můžeme podívat, jaké novinky si Dacia připravila. Předně si všímáme propracovanějšího multifunkčního volantu, jiné jsou výdechy topení a novinkou je rovněž volně stojící obrazovka multimediálního systému. Oproti předchůdci se tak můžeme těšit na opravdu zásadní pokrok směrem kupředu.

Vyjma klasického Sandera s modernější přídí a dynamičtějšími tvary se můžeme těšit také na Sandero Stepway, které nabídne vyšší světlou výšku a výraznější design. Také Logan dostává přepracovanou siluetu, nové kliky dveří a společný bude pro všechny novinky světelný podpis ve tvaru horizontálního písmene Y, jenž najdeme vpředu i vzadu.

Na podrobné informace o třetí generace modelů Sandero, Sandero Stepway a Logan si ještě chvilku počkáme. Oficiální premiéra je v plánu 29. září.

video

Související články

Témata
11. 9. 2020 20:14
Re: parada
:yes: presne tak interiér zostane lacný a exteriér vidím ako facelift , nič moc ... od Loganu som čakal viac, nie pseudo vestu , ktorá vyzerá lepšie ... a nakoniec ak si mám kúpiť atepway za pomal 13 ku , tak tam mám už aj tipo hb a to je úplne inde .
Avatar - wakantanka
11. 9. 2020 15:08
Re: Dyzajn
Žeby mali na sklade ešte kopu budíkov z predchádzajúceho Clia? :)
11. 9. 2020 12:40
Re: To je vidět jak jsou designéři mimo realitu
Dala by se stopařka považovat za přísně funkcionalistickou? Patří tam nebo ne?
11. 9. 2020 12:38
Re: parada
A pod kapotou Mercedesu taky. Skandál! :-) :-) Že Ádo ;)
Avatar - Ada je zase tady
11. 9. 2020 09:09
Re: To je vidět jak jsou designéři mimo realitu
Co v autě není přísně funkcionalistické, to tam nepatří!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud