Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jaguar uvádí důležitý prvek výbavy pro majitele klasického E-Type

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 14. 11. 2019 • 21:21
6
1
Zobrazit náhledy (6)
Jaguar E-Type nářadí

Jaguar prostřednictvím své divize Classic představuje originální sadu nářadí pro model E-Type, kterou uvádí na trh poprvé po téměř padesáti letech.

Jaguar Classic se pečlivě stará o slavnou minulost britské automobilky a rád ji světu připomíná prostřednictvím řady akcí, z nichž k těm nejatraktivnějším patří oživování klasických modelů. Díky těmto krokům jsme se dočkali výroby šesti nových E-Type Lightweight, devíti XKSS, deseti E-Type a pětadvaceti nových exemplářů D-Type.

Vedle produkce nových automobilů podle původních plánů se divize Jaguar Classic věnuje i renovacím nebo i lehkým modernizacím klasických vozů a dodává i originální náhradní díly a příslušenství.

Novinkou v nabídce Jaguar Classic se nyní stala sada nářadí pro Jaguar E-Type, která svým rozsahem i provedením plně odpovídá původnímu provedení, které bylo k dispozici pro vozy 1. a 2. série v letech 1961 až 1971. Pro vozy 3. série z let 1971 až 1975 již tato sada nářadí k dispozici nebyla a Jaguar ji až do dnešních dnů ve své nabídce neměl.

I díky tomu se originální sady nářadí postupem let proměnily z praktické výbavy pro Jaguar E-Type ve velmi ceněný prvek původního příslušenství. Ceny původních sad nářadí pro E-Type sena trhu s díly pro klasické automobily v posledních letech šplhaly až k částce kolem 5000 britských liber (kolem 150.000 Kč).

Jaguar Classic uvádí, že sadu nářadí pro E-Type zařadil do své nabídky i s ohledem na velkou poptávku a nabízí ji nyní za částku 732 britských liber (zhruba 22.000 Kč). Nářadí, které je dodáváno v odolném koženkovém pouzdru lze zakoupit i v nedávno spuštěném online obchodě náhradních dílů: www.parts.jaguarlandroverclassic.com. Ten nabízí přístup k více než 50.000 originálních dílů a příslušenství pro klasické vozy značek Jaguar a Land Rover.

Zdroj: Jaguar Classic

Související články

Témata
Avatar - bystron
14. 11. 2019 20:40
Auto bez nářadí nená auto
Mít auto od JLR a nemít k tomu hordu nářadí, tak jste v pasti. Už jim to došlo :-O Jenže kdo nářadí umí používat, tak si zas vezme japonce. Takže je to k ničemu tak i tak. K Žigulíku jsme tehdy také dostali nářadí, kleště a něco co jsme neidentifikovali pod kobercem :-!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku