Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jiří Křenek: Nejlepší fotografie roku 2014, díl 2.

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 28. 12. 2014 • 22:22
36
3
Zobrazit náhledy (36)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Také v letošním roce jsme pro vás připravili rozsáhlé galerie fotografií Jiřího Křenka. V druhém síle se zaměříme na krásné dívky z oblíbeného prostředí Formule 1.

Nebudeme daleko od pravdy s tvrzením, že Jiří Křenek (40) patří k nejuznávanějším fotografům z Česka, a dost možná i na světě. Jeho um, cit a lásku k řemeslu vám přinášejí časopisy našeho vydavatelství již celé roky, a čas od času vám umožníme nahlédnout také my, Auto.cz. Stejně jako v loňském roce proto postupně zveřejníme trojici rozsáhlých galerií, přičemž v druhém díle se zaměříme na dívky z prostředí Formule 1.

Jiří Křenek je jediným občanem České republiky, který má udělenou akreditaci k fotografování závodů Formule 1. V letošním roce se zúčastnil většiny podniků jako oficiální fotograf vítězného týmu F1 Mercedes AMG Petronas. Absolvoval Střední odborné fotografické učiliště v Praze, Institut tvůrčí fotografie Slezské univerzity v Opavě.

Roky Křenkových studií rozhodně nepřišly vniveč, což dokládá také řada vážených ocenění - mimo jiné dvě první místa v soutěži Czech Press Photo v letech 2000 a 2002, grant pražského primátora (2001), hlavní cenu Talentinum (2001), první cenu za nejlepší výtvarnou fotografii motoristického sportu v Paříži (2004) nebo Cenu Jaromíra Funkeho za druhé místo v soutěži o nejlepšího českého fotografa do 35 let (2004).

Související články

Témata
Avatar - dolfi
29. 12. 2014 22:40
Re: Krásky
Vannak jó punci? ;-)
Avatar - 3_diamanty
29. 12. 2014 22:19
Re: Krásky
za mna madarsky su jednoznacne top ;-) ... uz sa tesim na leto a kupanie v madarskych kupaliskach, osobne prave do madarska chodim najradsej lebo nase kupka stoja za milu jarmilu..... a kvoli peknym babenkam ake tam maju by som siel hoci aj dnes o polnoci ....

uz nech je tu leto a .... hura do Tiszaujvarosu :yes:
29. 12. 2014 13:42
Krásky
Z fotografii je jasne najma to, ze nase dievcata (Slovenky, Cesky, Polky, Madarky) su stale top...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud