Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ken Block je zase tady. Nová Gymkhana nemá čím překvapit

Martin Machala Martin Machala 13. 9. 2016 • 10:02
2
Populární týpek s přezdívkou Hoonigan zase jednou ukázal, že to s autem opravdu umí. Problém je v tom, že to ukázal už několikrát před tím.

Samozřejmě, pohled na rozvášněný šesti set koňový speciál od Fordu je fascinující vždy, zvlášť když za jeho volantem sedí někdo jako Ken Block. Při devátém pokračování Gymkhany jsem se ale nemohl zbavit dojmu, že jsem to už někde viděl. Ono taky, co vymýšlet pořád nového, s neustále klouzajícím autem…

Ať už si v nejnovějším pokračování driftovací ságy najdete nové gymkhanové prvky, nebo ne, Ford Focus RS RX jakožto rallycrossový speciál je fascinující závodnické náčiní a Ken Block… Ten nás bude ještě nějakou dobu bavit i přesto, že se nám kluk už přece jenom trošičku opakuje.

A není bez zajímavosti, že se poslední Gymkhana měla původně natáčet v Austrálii, nakonec to však kvůli místní policii neklaplo. Ta sice Kenovi vlastně dovolila, aby se na vybraných místech mohl ulicemi prohánět, nesměl však porušit předpisy... To by byla teprve Gymkhana, kdyby Block musel prchat před naštvanými australskými policisty! Tak třeba příště.

Související články

Témata
14. 9. 2016 00:13
Já mám na Blocka trochu blok.
Budiž, jako show a - dejme tomu - reklama. Podle čar na zemi to jezdí tak dlouho, dokud se záběr nepovede, ostatně jako vždycky. V tomto směru nic nového.

Přeji mu, aby se mu konečně někdy také něco povedlo v soutěžích. Tam se ale, bohužel, nedá jet zatáčka na pětkrát nebo na sedmkrát, dokud se to nepovede. Takže asi nikdy.

A jen tak na okraj - na železniční přejezd se nemá vjíždět, když blikají červená světla. :-) Pak se divíme těm Polákům, že jezdí s kamionama rovnou pod Pendolína. Naučili se to od Kena. Na cigára se musejí dávat ošklivý obrázky a na Kena nic ? >:D
Avatar - Floyd
13. 9. 2016 19:36
Mistr
Ken si auto vodí opravdu mistrně, prostě umí. To jak šel gumou po hraně nad vodou, to jsem si pouštěl opakovaně několikrát. Chybí tomu sice víc zábavy, ale zase je to jezdečtější a tak to má být. A pokud jde o video - pánové z Auto.cz by se měli u Kena přiučit, co je to scénář a střih. Za mě :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku