Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Luxusní Genesis zbrojí na evropské trhy. Klíčového muže přetáhl z Audi

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 29. 9. 2020 • 03:49
19
21
Zobrazit náhledy (19)
Genesis GV70 Genesis GV70 Genesis GV80 Genesis GV80 Genesis GV80 Genesis GV80 Genesis GV80 Genesis GV80 Genesis GV80 Genesis GV80 Genesis GV80 Genesis GV80 Genesis GV80 Genesis GV80

Luxusní automobilka koncernu Hyundai/Kia intenzivně pracuje na svém vstupu do Evropy. Její řady posílí bývalý šéf prodejů Audi.

Po dvaceti letech opouští Dominique Boesch řady automobilky Audi, kde dříve působil jako obchodní ředitel pro Francii, vedoucí evropského prodeje či generální ředitel v Koreji, Japonsku a Číně. V posledních letech měl na starost vývoj maloobchodní globální strategie značky.

Nyní však přijal novou výzvu a od 1. října se stane posilou společnosti Genesis Motor Europe sídlící v Německu. Luxusní automobilka koncernu Hyundai/Kia se konečně chystá vstoupit na evropské trhy a Boesch bude na celý proces dohlížet z pozice generálního ředitele pro Evropu. Stane se zároveň přímým podřízeným Jaehoona Changa, globálního šéfa značky.

„Jsem nadšený, že se mohu připojit ke společnosti Genesis Motor Europe a přivést do Evropy ambiciózního korejského kandidáta v prémiovém segmentu,“ uvedl Boesch krátce po jmenování do nové funkce. „Značka vynikne dynamickým designem, sportovním výkonem a opravdu prémiovým zákaznickým servisem,“ řekl dále.

video

Genesis prý zároveň „naladí“ jízdní zážitky tak, aby vozy byly přizpůsobeny potřebám evropských zákazníků. „Evropa je duchovním domovem trhu prémiových aut a jsem si jist, že modely Genesis, které tu plánujeme uvést, budou pro mnohé milým překvapením,“ uvedl novopečený šéf evropského zastoupení společnosti.

Automobilka zatím oficiálně nepotvrdila, kdy přesně na evropské trhy vstoupí. Stejně tak zůstává tajemstvím modelová řada, s níž chce zajetým prémiovým automobilkám uzobnout nějaká prodejní čísla. Boesch nicméně není jedinou zvučnou posilou v řadách značky Genesis. Už před časem byl na pozici vedoucího prodeje dosazen Enrique Lorenzana, bývalý výkonný ředitel Aston Martinu a Maserati.

Kromě nové posily ve vedení se dnes značka Genesis pochlubila také zbrusu novým SUV GV70. Jde o oficiální fotografie, auto však stále zůstává zahaleno vrstvou kamufláže. Kdo maskovaný vůz zachytí na silnicích, ten z něj může naskenovat QR kód a o sportovně-užitkovém voze se dozvědět více. Zdali půjde o součást evropské nabídky, zatím bohužel nevíme.

Související články

Témata
Avatar - pradeda777
29. 9. 2020 17:43
Re: SUV Genesis
?????????
Avatar - fostek
29. 9. 2020 16:44
Re: Karle - předběhls mě
Já přese vím, co máš - dobrá volba a vím, že nemusíš bychařit na korejcích. :)
Jinak to, o co bude levnější pak prohučíš až to budeš prodávat. Tak to s těmahle je.
Na znáček taky nehraju...jinak bych tam měl bejčka...za 2 mega příplatek.
Avatar - fostek
29. 9. 2020 16:42
Re: SUV Genesis
jjviz já výše v porovnání s DS. Věřím, že Korejci budou poměrem cena/zboží lepší. Ale to nemusí stačit.
Avatar - fostek
29. 9. 2020 16:41
Re: Re: Re: SUV Genesis
No, Korejcům aspoň věřím, že na autě zamakají. Nebude to navoněná bída ala DS. Tam můžou vtloukat kecy o prémiovosti lidem jak chcejí, když nemají co nabídnout. Myslím, že Genesis bude lepší.
Avatar - _Karel_
29. 9. 2020 16:30
Re: Karle - předběhls mě
V pohodě. Já vidím hodně pozitiv. Na znácek na kapotě nehraju, o to mi nejde. Korejci jsou spolehliví (i Genesis), měl bych auto co není na každým rohu, s parádním interierem, a nevěřím, že dráž, než D3. Chybějící image beru skoro za výhodu. Ale jinak - mám čerstvý auto, takže jen bychařím.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku