Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Martin Vaculík a ojetá Škoda Octavia III: Nejočekávanější bazarové video je tady!

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 14. 10. 2021 • 21:28
56
71
Zobrazit náhledy (56)
Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi

Co mají společného lahodná svíčková a bazarová Octavia třetí generace? Odpovídá Martin Vaculík ve svém novém půlhodinovém videu.

Když jsme na našem instagramu @auto.cz před pár dny avizovali video Martina Vaculíka věnované ojeté Škodě Octavia 3. generace po faceliftu, zaskočilo nás množství reakcí. Ale vlastně se není co divit, trojková Octavia je u nás hojně vyhledávaným bazarovým zbožím. A tipem na dobrou koupi potenciální kupec jistě nepohrdne, obzvlášť od technického experta Martina Vaculíka.

Zástupce šéfredaktora Světa motorů si na třetí generaci kultovního mladoboleslavského modelu posvítil pěkně od podlahy (doslova). V nejnovějším videu se dozvíte o veškerých detailech, přednost a úskalích, která s tímto modelem souvisí. Aby ne, když má nejnovější vydání Šumných aut Martina Vaculíka stopáž přes půl hodiny! Po nespočtu reakcí napříč sociálními sítěmi si troufáme tvrdit, že právě tohle je nejočekávanější bazarové video letošního roku. Přejeme příjemnou zábavu!

Související články

Témata
Dnes 19:01
Re: Absolútny svatý grál...
Ďakujem za normálny koment.Je vidno že si úplne inde ako tvoj kamoš pán O aj napriek tomu že máme dosť rozdielne názory na autá tak sme sa zatial a dúfam že ani nebudeme urážať.Keď som vyberal auto tak som mal najväčšie obavy o motor lebo tie prvé TSI nemali dobrú povesť ale naštastie ich prepracovali a zatial je všetko OK.Ale aj ten 1.33 Tce je vraj dobrý na ten som predtým zabudol.
Avatar - Mikesus
Dnes 18:50
Re: Absolútny svatý grál...
No z tech 3 je to jako výběr politické strany u voleb, co bude menší zlo. A taky bych skončil u TSI.
Dnes 18:01
Re: Benzínové motory
Vidíš a já jezdím přesně to co jsi nenapsal a to je mimo město a tam bude 1.5 150koní s chipem 180 a váhou kolem 1300kg takové malé Rso jako doma.Aspoň ubydou hospodské kecy že má jenom tři válce a 3l 6V v nafte se začnou bát :-[] že ani fábku nepredjedou
Avatar - rohYpnol
Dnes 17:57
Nejhorší místa na korozi
Octavia II měla nejhorší místo na korozi klasicky napojení předního blatníku a prahu!!! I když změnili konstrukci proti Octavii 1, tak problém neodstranili, jen zhoršili :-! U jedničkové Octavie to nejdřív odnesl jen přední blatník, dala se vyměnit jen spodní nohavička z druhovýroby za pár peněz u šikovného karosáře. U dvojky to schytá spolu s předním blatníkem rovnou i práh, který je protažený až ke kolu.
Trojka to podle mě má konstrukčně úplně stejně jako dvojka. Většinou jsou ale ještě mladé, tak výsledek ukáže až čas.
Avatar - rohYpnol
Dnes 17:26
Po kunách chyba
Po kunách a ad blue se video sekne kvůli chybě nepřehraje...

Jak Edge, tak Chrome... :-(

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud