Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Milovníci značky Tesla se radují. V Česku otevírá její první prodejna!

David Bureš David Bureš 3. 10. 2019 • 10:51
20
22
Zobrazit náhledy (20)
Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3

Tesla Praha otevírá ve Vysočanech. Showroom následuje po vybudování servisního střediska.

Čeští fanoušci automobilky Tesla se konečně dočkali. Americký výrobce elektromobilů má v Česku první oficiální zastoupení. Tesla Praha otevírá v pražských Vysočanech, v ulici Freyova, v rámci oficiálního servisního střediska, které je součást prodejny Advantage Cars. Firma to potvrdila v newsletteru zaslaném svým klientům.

Tesla Praha oficiálně otevře ve čtvrtek 3. října. Tentýž a následující den prodejce potenciálním zákazníkům nabídne testovací jízdy. K dispozici budou všechny aktuálně dostupné modely značky, tedy modely S, X a 3. Klienti se také budou moci seznámit se systémem Autopilot a dozvědí se, co pro ně Tesla Praha chystá.

Díky otevření oficiálního showroomu dostanou vozy Tesla vůbec poprvé českou cenu. Čeští zákazníci se pak při nákupu už nebudou muset spoléhat na zahraniční prodejce nebo neoficiální tuzemské prodejce. Vozy Tesla u nás nabízí například prodejce elektroniky Alza.

Nejbližší zahraniční prodejci dosud působili třeba v Linci, Mnichově nebo Vídni. Konkrétně v rakouské metropoli dokonce působí specialista na české klienty.

Tesla na českém trhu sice zatím oficiálně nepůsobila, přesto si k ní našlo cestu spoustu zákazníků. Jen za letošní rok statistiky SDA u nás evidují 66 registrovaných aut tohoto amerického výrobce elektromobilů. Za celý loňský rok bylo u nás registrováno 85 automobilů Tesla. Díky oficiálnímu českému prodejci by navíc vozy Tesla měli být u nás dostupnější, což by prodeje mohlo dále navýšit.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
Avatar - CICERO
6. 10. 2019 18:32
Re: My doma jednu máme a nic moc
blbej si ty, maďare...
Avatar - CICERO
6. 10. 2019 18:32
Re: My doma jednu máme a nic moc
nech ho, chčije na správnej znak !!!
Avatar - CICERO
6. 10. 2019 18:28
Re: Jak pro koho...
to je socialismus v praxi milačku, chceš tohle a mas tamto co každej… :-!
...dneska třeba každá náctiletá šlapka, nosi stejný hadry jako jeji kámoška = protože unifikace, a obchody kvetou hmm je to COOL a ty si vůl... jako všichni dokola la la… jak ti všichni dokola
Avatar - CICERO
6. 10. 2019 18:27
Re: Jak pro koho...
TECHNICKY SLABY
Avatar - Barrichello
4. 10. 2019 01:43
Re: Jak pro koho...
Jojo, https://www.youtube.com/watch?…

Strašnej rozdíl, akorát že Tesla na plný výkon dá tímhle stylem tak 200 km, ten 6,4 V8 nebo 6,2 Hellcat dá na plnou nádrž aspon 350-450. A pořizovací cena je stejná resp. nižší :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku