Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Moto výstava Liberec 2019 nabízí zakázkové stavby i sériové stroje, veterány a závodní speciály

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 5. 4. 2019 • 06:43
16
Zobrazit náhledy (16)
Moto výstava Liberec 2019 Moto výstava Liberec 2019 Moto výstava Liberec 2019 Moto výstava Liberec 2019 Moto výstava Liberec 2019 Moto výstava Liberec 2019 Moto výstava Liberec 2019 Moto výstava Liberec 2019 Moto výstava Liberec 2019 Moto výstava Liberec 2019 Moto výstava Liberec 2019

Moto výstava Liberec 2019 ve svém třetím ročníku nabídne kolem 90 strojů, a to jak sériových novinek, tak především custom staveb, veteránů a sportovních motocyklů.

 

Moto výstava Liberec 2019, která probíhá od pátku 5. dubna do neděle 7. dubna letošního roku v libereckém Centru Babylon, nabízí návštěvníkům nádhernou přehlídku zakázkových strojů, z dílem českých tvůrců a rovněž motocykly, za jejichž vznikem stojí tvůrci ze zahraničí.

Kromě české plejády stavitelů motorek, jako jsou Roman Buš – WILDSTYLE, Kamil Bartoš – K+K MOTORCYCLES, Zbyšek Hazmuka – BAGGER CUSTOM CLUB, Jakub ,,Kubajz“ Sluka –  KUBAJZ GARAGE, regionální František Bártík – BARTCYCLES, Pavel Malaník a Petr Brábník, se představí slovenský Palo Faragula – XXL-LM. Nejen jeho stroj Night Stalker bude mít na Liberecké výstavě premiéru. Přijedou také elitní stavitelé z Polska Arkadiusz ,,Szajba“ Pawlukowicz – Sajba’s Garage a Dariusz Gargasz – Coroner Custom Cycles.

Zastoupení sériových značek přislíbil Harley Davidson – Praha, Kawasaki – VJ Cars, KTM – UNIVOK, Ducati a MV Agusta, Royal Enefield – Vintage Garage s jejich  novým dvouválcem, BMW – Motorrad Invelt Praha a chybět nebudou ani stroje  značky Indian. Těšit se lze i na výjimečné motocyklové veterány, silniční sportovní stroje, zastoupení ledové ploché dráhy, ploché dráhy, Dakaru a dragsterů.

Samotné motocykly pak doplní i bohatý doprovodný program, jehož se mají zúčastnit Pepa „Sršeň“ Šiler, cestovatel Igor Brezovar, úspěšní účastníci Dakaru Milan Engel a Jan Veselý. O letošní úspěch na ledové ploché dráze se podělí Lukáš Volejník.

Pozornost si rozhodně zaslouží i projekt na oživení značky Čechie – Böhmerland za pomoci 3D tisku, který byl prezentován na letošním Motosalonu 2019 v pražských Letňanech. Moto výstava Liberec 2019 nabízí další informace o pokračování tohoto neobyčejného projektu.

Novinky o samotné výstavě lze sledovat na webu www.motovystavaliberec.cz, facebooku fb.com/motovystavaliberec.cz, nebo na instagramu s příslušným názvem.

Zdroj: Moto výstava Liberec

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku