Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Někdo přestavěl starý kloubový autobus na obytňák. Výsledek je ohromný

6. 5. 2019
17
1
Zobrazit náhledy (17)
Motorhome Volvo B10MA Motorhome Volvo B10MA Motorhome Volvo B10MA Motorhome Volvo B10MA Motorhome Volvo B10MA Motorhome Volvo B10MA Motorhome Volvo B10MA Motorhome Volvo B10MA Motorhome Volvo B10MA Motorhome Volvo B10MA Motorhome Volvo B10MA Motorhome Volvo B10MA

Když se řekne karavan, možná si také představíte přestavěnou malou dodávku. Jde to ale i jinak.

V Austrálii si například někdo vytvořil pojízdný domov ze starého kloubového autobusu Volvo B10MA z roku 1986. Výhoda je zřejmá - oproti tradiční dodávce je uvnitř 16,8 metru dlouhého stroje víc místa. Mnohem víc místa.

Tolik, že se dovnitř vešla skvěle vybavená kuchyň s velkým stolem, myčkou, dvěma ledničkami, velkým dřezem, nádrží na 1000 litrů vody a dokonce tu najdeme i malou vinotéku.

Když se posuneme dál, najdeme v obytném autobusu také menší salónek, pracovní kout (spíš kancelář) či poměrně velkou koupelnu s toaletou a sprchou.

Na konci se ukrývá ložnice s klasickou manželskou postelí a řadou odkládacích prostor. Nejlepší představu o úžasnosti tohoto "karavanu" si uděláte v galerii. Nebo při podívání se na níže přiložené video.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - Stejsn
Nevim,
Stejsn
| 6. 5. 2019
furt to vypadá spíš jak vybrakovaná pojízdná prodejna nebo zubní

ordinace, než jako obytné vozidlo.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku