Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nemáte zájem? Nejstrašnější přestavba Jaguaru E-Type je na prodej.

Michal Fokt Michal Fokt 4. 5. 2017 • 23:14
23
9
Zobrazit náhledy (23)
jaguar sportovni jaguar sportovni jaguar sportovni jaguar sportovni jaguar sportovni jaguar sportovni jaguar sportovni jaguar sportovni jaguar sportovni jaguar sportovni jaguar sportovni jaguar sportovni jaguar sportovni jaguar sportovni jaguar sportovni jaguar sportovni jaguar sportovni jaguar sportovni
Koho mohlo napadnout postavit hot rod na základech Jaguaru E-Type? Ať už byl jakkoli šílený, teď se rozhodl svou kreaci nabídnout k prodeji.

Pokud má někdo to štěstí, že vlastní některý z exemplářů překrásného Jaguaru E-Type, zřejmě si jej bude patřičně hýčkat a udržovat ve stavu, co nejvěrnějšímu originálu. Ale to rozhodně není případ tohoto kousku z Nevady, nabízeného momentálně k prodeji na eBay za poněkud šílených 80 tisíc dolarů (téměř dva miliony korun).

Původní karoserie kupé E-Type dostala skutečně ohavné světlomety z Fordu Taurus 2004, doširoka vytažená zadní kola, připevněná do rámu z Cadillacu 1974, novou záď a zvýrazněné prahy. Střecha byla odstraněna a do kompletně předělané kabiny tedy bylo vpuštěno slunce. To svítí na přečalouněná sedadla z Datsunu 240Z, tuningový volant a volič automatu Hurst, dřevěnou palubní desku s budíky Dolphin a autorádio Alpine.

Poněkud nesourodý komplet, co říkáte? A to ještě nevíte, že se pod dlouhou přední kapotu nastěhoval motor Chevrolet TPI 350 z roku 1990, jenž nemá najeto ještě ani 1000 km. Ten nahradil motor Cadillac 671 a ten zase Ford 302. A představte si, že tenhle bizarní komplet má silniční homologaci! Takže pokud toužíte po autě, na které bude polovina lidí zírat s otevřenými ústy a druhé si bude významně ťukat na čelo, s tímhle nemůžete udělat chybu...

Související články

Témata
4. 5. 2017 23:28
Re: Ach jo, to jsou zase foktoviny...
Tak hlavně aby to nemělo příšerné ovládání teplometu.

Už je to tady větší sranda než kdysi v Dikobrazu a všechno s brilantní větnou skladbou a pravopisem. A to každý den. >:D

V ACZ asi hrají nějakou hru. Jinak to není možné, to je evidentně soutěž. :-) Dusil s Foktem se řežou o první místo hlava nehlava.
Avatar - Stejsn
4. 5. 2017 23:06
Ach jo, to jsou zase foktoviny...
Pokud si někdo chce přečíst, jak to vlastně bylo (třeba že je to stavba z bouračky, že motor skutečně NENÍ vpředu apod), tak původní článek je zde:

[odkaz]
4. 5. 2017 23:04
Re: Przniteli useknout ruce!
A autorovi "článku" tiež... Ten odpad a hnoj, čo nám tu páni redaktori v jednom kuse strkajú pod nos sa už fakt nedá znášať...
4. 5. 2017 23:02
Re: Pod dlouhou predni kapotu se nastehoval motor?
A kedy naposledy si videl, aby Fokt nenapísal nejakú totálnu pitchovinu? Hlavné je niečo rýchle zbuchnúť; načo sa trápiť, načo čítať pôvodný materiál, načo používať hlavu...aj tak v nej má asi len nasrané... :no: :no: :no: No dobre, však je to len ACZ :no: :no: :no:
Avatar - netcar.xx
4. 5. 2017 21:10
Pod dlouhou predni kapotu se nastehoval motor?
Ja pod ni zadnej nevidim, ale jeden je vzadu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud