Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Německá prokuratura bude vyšetřovat Radima Passera za vysokou rychlost

ČTK ČTK 7. 2. 2022 • 16:36
88
127
Zobrazit náhledy (88)
Bugatti Chiron vs Autobahn Bugatti Chiron vs Autobahn Bugatti Chiron vs Autobahn Bugatti Chiron vs Autobahn Bugatti Chiron vs Autobahn Bugatti Chiron vs Autobahn Bugatti Chiron vs Autobahn Bugatti Chiron vs Autobahn Bugatti Chiron vs Autobahn Bugatti Chiron vs Autobahn Bugatti Chiron vs Autobahn Bugatti Chiron vs Autobahn Bugatti Chiron vs Autobahn Bugatti Chiron vs Autobahn Bugatti Chiron vs Autobahn Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport Bugatti Chiron Pur Sport

Německé státní zastupitelství potvrdilo nedávné spekulace o vyšetřování českého podnikatele Radima Passera kvůli jeho jízdě rychlostí 417 km/h po dálnici A2.

Německé státní zastupitelství ve Stendalu na severovýchodě Německa začne vyšetřovat českého podnikatele Radima Passera kvůli jízdě o rychlosti 417 kilometrů za hodinu po německé dálnici A2. Podle agentury DPA hrozí Čechovi až dva roky vězení nebo peněžitý trest. Státní zastupitelství zahájí vyšetřování, jakmile dostane všechny podklady, uvedl dnes mluvčí úřadu. To by se mohlo stát během tohoto týdne. Případ nejdříve vyšetřovala policie a výsledky svého vyšetřování nyní předala státnímu zastupitelství.

Osmapadesátiletý Passer se svou loňskou jízdou ve sportovním voze značky Bugatti na počátkem roku sám pochlubil na videu, které zveřejnil na internetu. Automobil testoval na zhruba desetikilometrovém rovném úseku dálnice A2, která spojuje Berlín a Hannover. Passer uvedl, že bezpečnost, za kterou děkuje Bohu, pro něj byla prioritou.

Němečtí vyšetřovatelé však Čecha podezírají ze zakázané závodní jízdy. Podle německých zákonů je takové závodění trestné i v případě, že řidič závodí sám pro sebe a pohybuje se nepřizpůsobenou rychlostí a hrubě a bezohledně ohrožuje provoz s cílem dosáhnout co nejvyšší rychlosti. Skutková podstata musí být ještě důkladně přezkoumána, zdůraznil dnes mluvčí žalobců.

Passer, který je podle magazínu Forbes 33. nejbohatším Čechem, si německou dálnici vybral podle všeho proto, že na ní z velké části neplatí žádné rychlostní omezení. V Německu se v posledních letech opakovaně diskutuje o tom, zda zavést na dálnicích všeobecný rychlostní limit 130 kilometrů v hodině. Výzkumy totiž ukazují, že na úsecích bez limitu dochází k výrazně vyššímu množství závažných nehod. Video českého miliardáře debatu ještě více rozvířilo.

Doporučujeme

Témata
9. 2. 2022 12:19
Re: Jde i zde vidět
Ty seš rozdělenej už dávno a vězíš ve škatulce "tupý idioti" už co tě znám :D
9. 2. 2022 12:18
Re: Takze co ten nemecky zakon.
Ale to je jen tvoje naprosto mylná představa, že se to nebude dělat. To jen poukazuje na tvoji naivitu a odtržení od reálnýho světa. Myslíš si že Passer je jedinej kdo to kdy takhle rozkulil v Německu po dálnici? Takže pokusy se dělaly, dělají a dělat budou a žádný křiklouni tvé nízké úrovně tomu nezabrání, ani německý ani žádný jiný úřady tomu nezabrání. Můžete jen řvát a vztekat se. Jediný k čemu dojde, že se to nebude veřejně prezentovat, protože doba je divná plná divných lidí jako seš kupříkladu ty. Pokus s Veyronem jsem našel na YT taky, takže ho normálně zveřejnil.
9. 2. 2022 10:05
Re: Jde i zde vidět
Omlouvám se, ale asi nerozumím řeči vašeho kmene. Celá debata je o nesmyslném nápadu obvinit kohokoliv z toho, že jel vysokou rychlostí na silnici s neomezenou rychlostí a přitom zcela zjevně nikoho neohrozil. Pokud volám exemplární potrestání z důvodu " co kdyby", dostává právo pěkně na frak. O to víc se divím, že po této perSekuci volají diskutující na automoto serveru, kde bych očekával, že se objevují lidé, kteří mají rádi jízdu a nepovažují ji pouze za prostředek dopravy z bodu A do bodu B.
Avatar - Ji/Ri
9. 2. 2022 09:44
Re: V dnešních dobách...
... pms? ... kdy už pochopíš, že to, co je u tebe unreal, tak u někoho je prostě normální. Až budu chtít jet 350plus tak se svezu sám.... ty jsi opravdu neukotvenec...
Avatar - Ji/Ri
8. 2. 2022 21:05
Re: V dnešních dobách...
Zajímal by mě jeho pohled dneska.... vytahovat 3 roky starý článek... ty jsi fakt úchyl.. Na zlodějnách estebáka se shodneme.... i když nevím, jakou souvislost to má s jeho jízdou... ale tvé zkratky tady chápeš někdy jen ty....