Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nissan Note: První fotografie evropské verze

David Bureš David Bureš 17. 2. 2013 • 11:26
31
24
Zobrazit náhledy (31)
Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note
Evropská varianta druhé generace malého MPV vychází z té japonské, proti americké se liší palubní deskou.

Na internet pronikly první fotografie evropského provedení druhé generace Nissanu Note. Automobil bude s největší pravděpodobností debutovat na březnovém autosalonu v Ženevě.

Evropané se nového Notu dočkají až po Japoncích a Američanech. Na japonském trhu se toto malé MPV prodává už od loňského roku, americká verze, která bude nabízena jako Versa Note, debutovala v lednu.

Zvenku se evropské provedení Notu liší jen v detailech – tím nejvýraznějším je odlišná maska chladiče tvořená mřížkou, verze pro Japonsko a USA využívají vodorovné lišty. Na zveřejněných fotografiích se pak objevuje také varianta Dynamic s výraznějšími, sportovně laděnými nárazníky.

Kabina vychází z japonského Notu. Proti tomu americkému je rozdíl v jiné palubní desce s kulatými výdechy ventilace a upravené kapličce přístrojů před řidičem.

Nissan zatím neoznámil, jaké motory nový Note na starém kontinentu použije. Na japonském trhu je automobil k dispozici se tříválcem o objemu 1,2 litru v atmosférickém (58 kW a 106 N.m) a kompresorem přeplňovaném (72 kW a 142 N.m) provedení. Pro americké zákazníky je určen 1,6litrový benzinový čtyřválec o výkonu 81 kW.

Dá se předpokládat, že na evropských trzích se bude malé MPV prodávat s tříválci jako v Japonsku a nějakým vznětovým agregátem. Vždyť zmíněné tříválcové jednotky našly své místo již v modelu Micra. Odcházející generace Notu je mimochodem dostupná s benzinovou čtrnáctistovkou (65 kW) a šestnáctistovkou (81 kW) a turbodieselem 1,5 dCi (66 kW).

Témata
Avatar - pelikoš
19. 2. 2013 19:41
Re: Velikost kufru
to byla spíše reakce na panca77,ale i tak dobrý ;-)
19. 2. 2013 19:13
Re: Velikost kufru
[odkaz]
:-)
Avatar - pelikoš
19. 2. 2013 06:45
Re: Velikost kufru
důkaz místo slibů
Avatar - pelikoš
19. 2. 2013 06:44
Re: ano
aby tyjsi se neozval... >:D
18. 2. 2013 23:54
Paráda!
:yes: :yes: :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku