Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nová Škoda Yeti v prvním videu

Jan Mička Jan Mička 3. 9. 2013 • 18:27
31
Škoda Yeti nedávno prošla dlouho očekávaným faceliftem. Po prvních oficiálních fotkách vidíme nové SUV také v pohybu.

Jednou z mnoha novinek, které modernizovaný Yeti přiváží, je městské a terénní provedení. Design se podvolil současnému trendu automobilky a navazuje na již prodávané modely Rapid a Octavia.

Vůbec poprvé se u Škody objeví zadní parkovací kamera, automatický parkovací asistent a bezklíčový přístup KESSY. Nabídka motorů zůstává zachována, sahá od 1.2 TSI a 1.6 TDI o výkonu 77 kW až k 2.0 TDI se 125 kW. Vrcholná motorizace je nově dostupná v kombinaci pohonu všech kol a převodovky DSG. Automatická skříň bude k dostání i s motorem 1.6 TDI a pohonem předních kol.

Varianty s pohonem všech kol dostanou novou mezinápravovou spojku Haldex 5. generace, která debutovala letos na jaře ve Volkswagenu Golf.

suv skoda yeti suv skoda yeti

Témata
4. 9. 2013 11:22
projel, viděn, nezvítězil
tak jsem ho dneska viděl naživo. Projížděl po hlavní. No jak tak koukám na semafor, vidím něco stříbrného napříč projíždět, z boku nic, ze zadu koukám nějaké jiné, ahaaa, to je ten facelift ;-) Za ním ob dvě auta jel normální.
Takže shrnu to co jsem zahlédl: naživo nijak nic výrazného, jen ten prolis na zadku vypadal jak když Yeti někam nacouval, nebo se mu někdo ráno naboural do kufru...
tolik slavná inovace...
Avatar - kaa
4. 9. 2013 10:53
Škoda,
přeŠKODA že se Yeti neumí bránit. Za tento facelift by někomu nakopal do zadnice.
4. 9. 2013 09:27
Yeti
Zmrzačili Yetiho...na Rapida, Fabiu a Roomstera
Avatar - Emel
4. 9. 2013 08:53
Re: Cínský Yeti
Teď tě pánové redaktoři vypekli :-), článek už je na hlavní :-)
4. 9. 2013 08:42
Re: Dokonalý FL
U VW Group mají i designeři hierarchii. Rozhodně nebyl na vrcholu. To není jen o klasickém vedení, změny, nebo identitu může mít nařízené od nadřazeného designera. Třeba u Audi jsou/ byli tři - celé skupiny, skupiny Audi (kam patří i Lamborghini) a samotného Audi. Pak mají nějaké specializace (jako interiéry). Mají jich tam jak much. :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud