Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nové Subaru BRZ odhaleno krátce před premiérou. Jak se vám líbí?

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 18. 11. 2020 • 20:16
7
6
Zobrazit náhledy (7)
Subaru BRZ Subaru BRZ

Druhá generace japonského sportovního kupé se má představit dnes. Svou podobu však odhaluje ještě před oficiálním debutem.

Několika snímky a videoupoutávkami nás automobilka Subaru lákala na představení druhé generace Subaru BRZ, dvojčete Toyoty GT86 (nově tedy GR86). Čekání na vzhled a kompletní technické informace skončí už dnes, kdy je v plánu světová premiéra. Podoba nového Subaru BRZ však unikla na veřejnost ještě o něco dříve.

Snímky pokračovatele sportovního kupé uveřejnil instagramový účet @CocheSpias. Jak dokládají přiložené snímky, BRZo se od svého předchůdce dramaticky neliší a spíše navazuje na nastolené tradice. Přepracovaná je především záď, kde si všímáme větších svítilen propojených vodorovnou linkou. Světlomety vpředu jsou uhlazenější a tvary nárazníku o něco agresivnější. Interiér zatím nevidíme, do finálního odhalení ale zbývá už jen pár hodin.

video

Pokud si na nové Subaru BRZ děláte zálusk, ještě se úplně neradujte. Příjezd druhé generace sportovního kupé na evropské trhy totiž stále zůstává s velkým otazníkem. A podle názorů z Velké Británie se jej Evropané nedočkají vůbec.

„Představení nového BRZ, na které nyní běží teaser, je aktivitou Subaru of America a představuje se auto v americké specifikaci pro americké trhy. O globální či další specifikaci nemáme od výrobce v současné chvíli žádné další zprávy,“ potvrdil naší redakci před pár dny Zdeněk Zikmund z českého zastoupení značky Subaru.

Související články

Témata
Avatar - Barry Lyndon
19. 11. 2020 11:59
Re: Opravdu bych se neodvažoval tvrdit,....
Toto auto má být zřejmě především levné a zábavné. Nicméně je i ošklivé (možná teda ne přímo ošklivé, ale spíš takové jalové a to je u sporťáku skoro ještě horší) a slabé, takže se bude prodávat stejně špatně jako předtím. Prodává na první místě design a na druhém místě čísla a oboje je v daném případě chabé, takže to nevyváží ani nízká cena (která navíc až tak nízká minimálně na české trhu taky není).
18. 11. 2020 20:08
Opravdu bych se neodvažoval tvrdit,....
...že je to hezké auto, což je vozu s nepraktickou karoserií kupé na pováženou - právě skvostný design by měl být jeden z hlavních nukupních argumentů (samozřejmě kromě radosti za volantem). Vůbec se mi nelíbí ty prolisy na blatnících a celé řešení zádě a její vyváženost se zbytkem auta je prapodivné... ;-\ ;-\ ;-\ I když tomuto autu samozřejmě velice fandím, tak si přiznejme na rovinu, že to žádný krasavec určitě není.... A to je velká škoda! :-(
18. 11. 2020 17:23
Re: V roce 2003
Jo když někdo o sportovním autě prohlásí v dnešní době (kdy trh touto kategorií nepřetejká), že není žádná škoda, že se nebude dovážet, je podle mého názoru evidentně sebestředný prosťáček.
18. 11. 2020 16:03
Zmiesane pocity
Tak mne sa to nepaci, bez loga na kapote, tazko hadat prislusnost k znacke. Jazdne to bude urcite dajn, ale obavam sa, ze vzhlad vela novych zakaznikov k subaru nepritiahne
Avatar - kari.laz
18. 11. 2020 15:04
líbí, nelíbí
je celkem jedno. Za mě je to docela pěkný, odvařený z toho nejsem, ale líbí se mi. Hlavní ale je, že to je auto s točivým atmo motorem (takový bonus, ale o něco silnější turbo by mě určitě neuráželo), pohonem zadních kol a manuální převodovkou.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud