Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

OMV otevřela první 3 stanice OMV EuroTruck v České republice

Ondřej Láník Ondřej Láník 23. 2. 2009 • 22:39
1
V současné době existuje 15 stanic OMV EuroTruck v Evropě – do roku 2011 je v plánu 45 míst podél hlavních středoevropských dopravních cest.

Síť čerpacích stanic pod obchodní značkou OMV EuroTruck – zavedenou v Rakousku v roce 2007 – se nyní rozšiřuje do České republiky a nabízí přepravcům 24 hodin denně sedm dní v týdnu vysoce kvalitní produkty.

OMV ve spolupráci s českým vydavatelem flotilové karty EUROWAG, společnosti W.A.G., uvedla do provozu EuroTruck stanice v Modleticích, Rozvadově a Chebu.

Celá síť tak v současnosti nabídne 15 míst OMV EuroTruck a bude do roku 2011 rozšířena na 45 čerpacích stanic podél hlavních středoevropských dopravních cest. Jelikož balíček produktů a služeb OMV EuroTruck nabízí navíc rozšířené služby dopravního průmyslu, včetně vrácení DPH, odtahové služby a online správu karet, zákazníci profitují ze zjednodušené administrativy a mohou optimalizovat náklady.

Související články

Témata
23. 2. 2009 19:50
V čem jsou jiné?
Nějak jsem se nedozvěděl, co že to vlastně ty OMV EuroTruck stanice jsou. Čím se liší od běžných stanic? Je možné tam natankovat i s osobákem?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud