Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Patrové autokary MAN nejen pro nejlepší fotbalové kluby v Mexiku

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 11. 3. 2020 • 05:57
3

Společnost MAN Truck & Bus Mexico dodala dva luxusní patrové autokary pro fotbalový klub CF Monterrey a dva další přední mexické kluby.    

Společnost MAN Truck & Bus Mexico dodává luxusní klubové autokary ve spolupráci s brazilskou společností Marcopolo S.A. Tato firma patří na jihoamerickém trhu k předním producentům autobusů prakticky všech kategorií, jejichž výrobě se věnuje od roku 1949.

Základem patrových autokarů pro CF Monterrey, známý jako Rayados, jsou třínápravové podvozky MAN RR4 26.480, které jsou osazeny 15 metrů dlouhými karoseriemi od výše zmíněné brazilské firmy. V interiérech nechybí multimediální systémy s televizními obrazovkami pro cestující.

Pohonnou jednotkou je vznětový šestiválec D2676 o výkonu 353 kW (480 k), který spolupracuje s 12stupňovou převodovkou MAN TipMatic Coach. Samozřejmostí jsou moderní bezpečnostní prvky, z nichž lze zmínit elektronický brzdový systém EBS, adaptivní tempomat ACC, systém sledování jízdních pruhů LGS nebo asistent nouzového brzdění EBA.

Týmové autokary MAN doplňují telematická řešení od společnosti MAN Digital Solutions, která umožňují sledování vozidel v reálnem času pro monitorování jejich stavu a plánování údržbu, jíž má na starosti pět specializovaných servisních center značky MAN v Mexiku.   

Mexický fotbalový klub CF Monterrey má za sebou skutečně úspěšný rok 2019, protože během něj získal titul v mexické lize Apertura, v lize mistrů CONCAF a titul v mexické lize vybojoval i ženský tým tohoto klubu. Týmové autobusy značky MAN využívají v Mexiku i fotbalisté Gallos de Querétaro a Chivas Guadalajara.

Zdroj: MAN Truck & Bus

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku