Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Peklo z českých ulic. Tenhle bizárek najdete v jediné skupině na Facebooku

Jan Zajíc Jan Zajíc 5. 11. 2021 • 00:13
97
9
Zobrazit náhledy (97)
Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic Peklo z českých ulic

Na silnicích se občas dějí hodně podivné věci. A ty české nejsou výjimkou.

Právě na různé bizarnosti zejména z tuzemských cest a ulic se zaměřuje facebooková skupina Ghetto car, v níž lidé sdílejí především fotografie často skoro až neuvěřitelných záležitostí.

A je to opravdu všehochuť. Začít můžeme u různých kontroverzních úprav, sporného tuningu a tuzingu, nechybí ale více či méně vtipné polepy a samolepky, komické opravy, vyloženě nepovedené snahy o vylepšení nebo třeba šílené barevné kombinace karoserie a kol. Někdy jde o pohotové momentky zachycující neobvyklé a nečekané situace, jindy o jasnou recesi.

Je toho fakt spousta. V naší galerii si můžete prohlédnout alespoň zlomek, jen takový malý výběr bizarností z českých ulic a silnic.

A na závěr raději varujeme: jestli se za dalšími podivnostmi vydáte na zmíněný Facebook, počítejte s tím, že u nich pak snadno strávíte až nezdravě hodně času.

Doporučujeme

Témata
Avatar - Ozzman
6. 11. 2021 12:02
Re: Klasika
Já kdysi v Egyptě potkal Corollu, která měla zbastlenou masku a světla Oktávie 2...
Avatar - lordlord
6. 11. 2021 11:04
kup
kuriózní je, že z FB musíte převádět jpg obrázky do jiného formátu
Avatar - 3_diamanty
6. 11. 2021 10:39
Re: peklo?
Peklo nie.. skor cirkus presne tak :yes:
Avatar - 3_diamanty
6. 11. 2021 10:31
Klasika
Fiaty fordy renaultiky a skodovky... ani kukat netreba galerku vsetko je jasne.... aj u nas mame par takych krasnych renaultov... neviem co je to za "nahodu" a modu ale zrovna napr na toyotach take nieco dorobene gycove fakt nevidim a to ani na starych corrolach.... alebo ani na mazde 323, ci volvach suzuki a pod...
6. 11. 2021 10:00
Hm co ty značky?
Asi není úplně košer sem dávat fotky aut s viditelnými RZ, že ne... Zvlášť když je to galerie k výsměchu. Že je to někde na FB je vedlejší, to je žumpa, ale měl jsem zato, že auto.cz je přece jen na jiné úrovni.