Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Premiéra VW T-Cross se blíží! Podívejte se do interiéru nejmenšího SUV značky

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 8. 10. 2018 • 22:43
34
Zobrazit náhledy (34)
Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross Volkswagen T-Cross
Rodina sportovně-užitkových vozů Volkswagenu se brzy rozroste o dalšího člena – malý crossover T-Cross. Ještě před oficiální premiérou ukazuje svůj interiér.

Všechny klíčové pařížské premiéry jsme si už představili, stále nám ale do konce roku zbývá několik modelů, se kterými se teprve seznámíme. Jedním z nich je i nejmenší SUV značky Volkswagen, která letos na výstavišti ve Francii chyběla. Jde třeba o T-Cross postavený na základech Pola, jenž ucelí rodinu SUV VW již čítající T-Roc, Tiguan, Tiguan Allspace a Touareg.

Automobil se světu oficiálně představí ve čtvrtek 25. října a my na premiéře v Amsterdamu samozřejmě nebudeme chybět. Ještě před finálním odhalením a prvními živými dojmy ale dostáváme příležitost nahlédnout do interiéru, Volkswagen totiž uvolnil krátké video s vybranými detaily kabiny.

Příbuznost s Polem je znát i tady. Nemáme sice celkový pohled na pracoviště řidiče, ve videu si ale můžeme všimnout třeba digitálního přístrojového štítu se stejným uspořádáním. Není to však jediná věc, na kterou automobilka láká…

Ze spotu je totiž patrné třeba i to, že T-Cross dostane bezdrátovou nabíječku na středové konzole, poslech oblíbené hudby zase ve vyšších výbavách obstará audiosystém Beats. Maličký crossover už se nám dříve prezentoval s hláškami „Jsem cool“ a „Jsem praktický“, ke kterým nyní přidává ještě slogan „Jsem intuitivní“. Co přesně si pod tím představit se pravděpodobně dozvíme až při oficiální prezentaci.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud