Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Prior Design představil divoký Widebody Aero-Kit pro Dacii Duster

Ondřej Mára Ondřej Mára 24. 9. 2021 • 09:12
13
8
Zobrazit náhledy (13)
Prior Design Dacia Duster Widebody Prior Design Dacia Duster Widebody Prior Design Dacia Duster Widebody Prior Design Dacia Duster Widebody Prior Design Dacia Duster Widebody Prior Design Dacia Duster Widebody Prior Design Dacia Duster Widebody Prior Design Dacia Duster Widebody

Dacia Duster je především schopným a nenáročným pracantem, Prior Design se z ní ale pokouší udělat i designově zajímavé auto.

Pokud se někdo pustí do úprav Dacie Duster, obvykle se snaží zlepšit její schopnosti v terénu. Německý úpravce Prior Design ovšem již v minulém roce představil koncept Duster Widebody, který naopak vyměnil praktičnost za sportovnost a okázalost. A nyní tento koncept přetavil do produkční formy.

Celým názvem Dacia Duster Widebody Aero-Kit obsahuje přední spoiler, rozšířené lemy předních i zadních blatníků, nástavce prahů, zadní difuzor i střešní spoiler. Všechny díly by měly být vyrobeny ze sklolaminátu Dura-Flex, který slibuje skvělou povrchovou strukturu, flexibilitu, stabilitu i snadné lakování.

Díky vysokému důrazu na přesnost při výrobě navíc Prior Design slibuje i jednoduchou, nenáročnou a lacinou kompletaci. A na kolik peněz vlastně tahle sranda vyjde?

Základní body-kit pořídíte v Německu za 2.999 eur, což je cca 76.250 Kč. Samostatně je pak možné dokoupit ještě střešní spoiler, prodlužující linii střechy, který vyjde na 299 eur (cca 7.600 Kč). V podstatě už tak není o čem.

video

Kdo by ale toužil po vzhledu auta prezentovaného společností Prior Design, bude muset zainvestovat ještě do nových kol, pneumatik nebo výfukového systému – ostatně zadní difuzor počítá s dvojicí pořádných koncovek. Úpravce navíc přidal do kabiny ještě roll-bar, tyto úpravy už ale nenabízí.

Související články

Témata
25. 9. 2021 08:10
Re: Zmysel?
On by se určitě i u nás nějaký zájemce našel. ;-)

https://www.linkpicture.com/…/DusterTurbo.jpg
25. 9. 2021 06:43
Re: Re: Zmysel?
AMG kit se dává i na obyčejné G350D a je to čistě optická záležitost.
Avatar - wakantanka
24. 9. 2021 22:38
Re: Re: Zmysel?
Neviem ... viac koníkov, lepšie brzdy, podvozok?
24. 9. 2021 19:53
Re: Zmysel?
Na co je AMG kit na géčku?
Avatar - wakantanka
24. 9. 2021 18:46
Re: Re: Zmysel?
Nemecký úpravca Prior Design asi nebude turek aj keď kto vie 🙂

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud