Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Racing 21 po Pražském Rally Sprintu: Stupně vítězů, to je paráda! (+video)

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 7. 12. 2016 • 16:48
28
1
Zobrazit náhledy (28)
Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia
Klokočka Škoda Czech National Team skončil ve své první sezóně velkého mistrovství České republiky v rallye na třetím místě. Chuť si nezkazil ani na Pražském Rally Sprintu, kde dosáhnul na stupně vítězů.

Letošní Mistrovství České republiky v rallye bylo pro tým Klokočka Škoda Czech National Team ve znamení velkých pokroků. Posádka Štajf-Rajnoha si zprvu musela zvyknout na speciál Škoda Fabia R5, bojovala s nastavením a občas i s technickými problémy, nakonec z toho ale bylo skvělé třetí místo ve „velkém“ mistráku. Před ostřílenou posádkou skončili pouze Jan Černý a Jan Kopecký s tovární Fabií R5, napoprvé tedy pořádný úspěch.

Závěr roku tradičně patří Pražskému Rally Sprintu, který se v okolí pražského Strahova jel minulý víkend. Vedle Vojtěcha Štajfa usednul matematik Karel Janeček, spoluzakladatel týmu Klokočka Škoda Czech National Team, a bylo z toho opět třetí místo.

„Užil jsem si to moc. Byl to skvělý adrenalin, na začátku jsem dokonce i navigoval, takže to bylo velmi náročné, pak jsem si už ale jenom užíval, když Vojta znal cestu. Výsledek je super – je to ta nejlepší možná varianta ocitnout se na stupních vítězů,“ řekl po skončení soutěže Karel Janeček. „Bez Karla by žádný Racing 21 nikdy nebyl, takže to bylo takové poděkování. Řekl jsem si, že si nebudu dávat žádné cíle a zúročím to, co jsem se naučil, a konečné třetí místo jenom potvrdilo, že výsledek z Rally Příbram nebyl náhoda,“ doplnil v servisní zóně Vojtěch Štajf.

video

Související články

Témata
7. 12. 2016 18:58
Šáde
No, jediná škodárna, co zaslouží respekt, a která mi vyloudila úsměv na tváři, byla bílá (snad se Banga neurazí) stodváca s Engem za volantem. A jak ho moc nemusím, tak řídit kurfa faaakt umí. To byl balzám, mezi všema těma speciálama...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud