Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Renault Trucks přijme přes 270 nových zaměstnanců

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 18. 3. 2017 • 05:57
7
Zobrazit náhledy (7)
Renault Renault
Renault Trucks, díky příznivému obchodnímu výhledu, zaměstná v průběhu letošního roku ve svých výrobních závodech ve Francii přes 270 pracovníků.

Společnost Renault Trucks oficiálně potvrdila, že do svých výrobních závodů v Lyonu (departement Rhône), Bourg en Bresse (departement Ain), Limoges (departement Haute-Vienne) a Blainville-sur-Orne (departement Calvados) přijme v letošním roce celkem 273 nových zaměstnanců.

Bruno Blin, prezident společnosti Renault Trucks, k tomu uvedl, že začátek roku 2017 byl pro francouzskou značku užitkových vozidel příznivý a stejně příznivě se jeví i výhled letošní obchodní bilance.

Podle slov prezidenta společnosti v roce 2016 vzrostl počet dodaných nových vozidel Renault Trucks v Evropě o 6 % a to vedení firmy přimělo společně s aktuálním vytížením továren a důvěrou v další rozvoj značky k vytvoření nových pracovních míst.

Výrobní závod v Blainville sur Orne, který se specializuje na výrobu vozidel distribučních řady a kabin vytvoří 100 nových pracovních pozic pro montážní linku, lakovnu a logistiku.

Výrobní závod v Bourg en Bresse, který se zabývá montáží těžkých nákladních vozidel Renault Trucks zaměstná 50 nových operátorů.

Výrobní závod Limoges, který se specializuje na renovaci náhradních dílů a agregátů přijme 6 zaměstnanců.

Závod v Lyonu vytvoří 117 nových míst v rámci svých výrobních linek pro montáž motorů a náprav a dále pak v lisovně a logistice.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku