Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Renault Trucks: Soutěž o nejhezčí vozidlo Euro 6

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 11. 4. 2015
8
4
Zobrazit náhledy (8)
Renault Renault Renault
Společnost Renault Trucks spouští soutěž o nejlépe upravená těžká nákladních vozidla, zastupující její současné modelové řady Euro 6.

Provozovatelé vozidel Renault Trucks aktuální generace uvedené v polovině roku 2013 v souvislosti s nástupem emisní normy Euro 6 se mohou přihlásit do zajímavé soutěže pokud se jejich nákladní automobily pyšní vzhledem nebo výbavou, která je odlišuje od standardního sériového provedení.

Soutěž je vyhlášena ve Francii a lze se jí účastnit s vozidly pro dálkovou dopravu, zastupujícími řadu T nebo stavební řadu C a těžkou řadu K. Jednou z podmínek je, že automobily musí být tahači návěsů.

Přednost pak mají vozidla, jejichž karoserie nesou výjimečnou povrchovou úpravu a je jedno, jestli se jedná o lak nebo jen samolepky. Pozornost bude věnována i různým tuningovým úpravám v podobě světelných ramp, ochranných rámů nebo speciálně upravených výfuků.

Zájemci o účast v soutěži se musí do prvního kola přihlásit prostřednictvím trojice fotografií svého vozidla, které do 7. května zašlou do společnosti Renault Trucks. Zástupci automobilky v tomto prvním kole vyberou celkem padesát vozidel.

Po prvním kole bude vybraných padesát vozidel rozděleno na dvě poloviny, které budou mít možnost představit se divákům během dvojice závodů tahačů.

Prvních pětadvacet účastníků soutěže zamíří 6. a 7. června do Castellet na Truck Grand Prix a zde právě diváci rozhodnou o nejkrásnějším tahači značky Renault Trucks. Obdobný scénář bude platit i pro druhou pětadvacítků tahačů ve dnech 10. a 11. října letošního roku v Le Mans, kde opět o tom nejhezčím z vystavených vozidel rozhodnou diváci.

Témata

Diskuse: Přidat názor

Avatar - Ronault.
Hezká malůvka
Ronault.
| 12. 4. 2015
Řekl bych, že dopravci neřeší tvar, ale především náklady, nic více.
Hezká malůvka
Balsam
| 11. 4. 2015
Já je vídam naopak docela často, v reálu vypadají moc dobře. A hlavně nejsou podobné ničemu jinému, MAN, Volvo neboScanii člověk rozezná, až když je od nich na 20 metrů...
Scestná mi spíš přijde další norma Euro, s každou musí být pohonné jednotky pořád sofistikovanější, dražší a náročnější na výrobu i údržbu.
Avatar - wladyk
Hezká malůvka
wladyk
| 11. 4. 2015
ale na hnusným autě. Model T je nejošklivější co kdy Renault vypustil do světa. Jsem denně na silnicích a je vidět, že dopravci mají taky vkus. Je jich jak šafránu. No a když se neprodává tak se spustí akce podobná této. :no:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku