Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Roadlook TV: Cee´d málem králem

Libor Zezulka Libor Zezulka 29. 1. 2008 • 12:10
154
Kia Cee´d smetla všechny pochybnosti o kvalitě korejské automobilové produkce a zazářila na mnoha trzích, včetně toho českého. V Roadlooku jsme proklepli kombi s naftovým motorem.

Jen krůček scházel k tomu, aby se Kia Cee´d stala nejprodávanějším autem nižší střední třídy. Ford Focus se asi pořádně zapotil, o Volkswagenu Golf ani nemluvě. Cee´d sice nakonec na českém trhu nevyhrál, přesto se může považovat za vítěze. Během jediného roku se vklínil mezi elitu segmentu, která se mohla ještě donedávna považovat za neohrozitelnou. Cee´d navíc nedávno vyhrál titul Auto roku 2008 v České republice.

Takto úspěšný vůz pochopitelně nemohl uniknout naší pozornosti, naší kameře. Na video test jsme si vypůjčili Cee´d v provedení kombi (Sporty Wagon) s vznětovou šestnáctistovkou o výkonu 85 kW / 4000 ot./min. Naše zkušenosti a zjištění prozradí další díl Roadlook TV.

Nové epizody Roadlook TV a pořad AutoMotoStyl

Od ledna 2008 je Roadlook součástí nového motoristického čtrnáctideníku AutoMotoStyl (zkráceně AMS), se kterým se můžete setkávat vždy v sobotu na obrazovkách České televize, konkrétně programu ČT 1. Premiéra nové epizody Roadlook TV proběhne vždy právě na obrazovce ČT, kde vás samozřejmě čeká i vysoká kvalita obrazu a zvuku, na Auto.cz najdete aktuální díl Roadlook TV upraven pro prohlížení na internetu a ke stažení jen o den až dva dny později.

Novou éru Roadlook TV startujeme právě recenzí Cee´du Sporty Wagon, ještě tento týden přidáme video BMW 123d. Už v tuto chvíli vám můžeme prozradit, že v třetím dílu AMS vás čeká v rubrice fascinace adrenalinové video nové generace BMW M3. I to bude samozřejmě po premiéře 9. 2. 2008 na ČT 1 připraveno ke zhlédnutí a stažení na Auto.cz.

Témata
Avatar - "neregistrovaný"
3. 8. 2015 08:24
fru fru
gogo
Avatar - Pjenkava
7. 3. 2008 18:04
Re: OBJEKTIVNI FAKTA
1.6 CRDi jede líp ;-)
29. 1. 2008 20:24
Re: vwfilovia
jestli má vw hodnotu o tolik menší jak uvádíš, tak toho korejce by měli dávát zadarmo, už to nehul. Spustě lidí pořád dost vadí možnost konfigurace výbav. Když jsem se byl na Ceeda podívat tak například tempomat šel pouze k naftě. Dešťový senzor nešel objednat vůbec, atd. Je dost lidí co si chtěj auto poskládat podle svých představ. Další co chybí v nabídce je turbo benzín a verze 4x4. Ceed je zajímavej základní cenou. Ve vyší výbavě se přibližuje akčním nabídkám ev. automobilek. Kolega z práce se rozhodoval mezi Ceed a Focus a nakonec Focus vyšel levněji i s lepší výbavou a navíc nulový leasing. Ale dobře, žeje tady aspoň máme větší výběr.
29. 1. 2008 20:17
Re: OBJEKTIVNI FAKTA
Zmlkni, o človeku, ktorý píše také slová má málokto dobrú mienku... :no:
29. 1. 2008 20:14
Re: OBJEKTIVNI FAKTA
Komu neni shury dano, v apatyce nekoupi - tentoraz pises o sebe priatelu.
tyty12 pise fakty a ty si stale melies svoje bez akehokolvek podkladu.