Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Skladové vozy v době pandemie představovaly jedinou možnost

Komerční prezentace Komerční prezentace 25. 5. 2020 • 00:08

Ten, kdo si chtěl pořídit auto v době přísných pandemických opatření, kdy stála výroba, musel často vybírat ze skladových vozů. Za takové vozidlo lze považovat každé, které dealer objedná, aniž by na něj měl smlouvu s nějakým zákazníkem.

Mít něco na skladě je v maloobchodě základní požadavek, ovšem v prodeji automobilů to úplně neplatí, protože se většina objednávek dělá takzvaně do výroby. Výroba se ale během pandemie rázně propadla a spolu s tím se prodloužila i čekací lhůta. Mít na skladě dostatek vozů, ze kterých by mohli zákaznici vybírat, se nakonec ukázalo jako velké plus všech prodejců.

Skladová vozidla jako cenově výhodnější volba

Zákazníci často skladová vozidla považují za cenově výhodnější a zpravidla tomu tak opravdu je. Prodejci na tyto automobily poskytují větší cenové zvýhodnění než na exempláře zadávané do výroby. Obrovskou výhodou je také rychlá dostupnost, v ideálním případě jsou vozidla dostupná již do druhého dne. Na skladové vozy se samozřejmě vztahují stejné záruky jako na ty z výroby.

Fyzická přítomnost vozidla umožňuje si vše "osahat"

Skladové vozy zákazníky vybízejí přímo k tomu, aby si je důkladně prozkoumali a vybrali si  ten nejlepší kousek. V přítomnosti kvalifikovaného prodejce navíc opadává nutnost různých online konfigurátorů apod., vše vám bude vysvětleno a popsáno na místě. Co se týče zkušebních jízd, tak je pro tento účel vyčleněna speciální flotila, aby nevznikaly ojeté vozy. Způsob financování se neliší od exemplářů do výroby.

Společnost AUTO JAROV se na tento segment vysloveně specializuje

Tento multibrandingový velký prodejce má v současné chvíli více než 900 skladových nových vozidel a motocyklů. Zákazníci u nich nejvíce vyhledávají skladové vozy značek Škoda, Seat a Volkswagen. Zájem mají především ti, kteří na pořízení vozu spěchají a nemohou nebo nechtějí čekat na kus z výroby.

AUTO JAROV nabízí i exkluzivní vozy, a to například VW Golf R, Audi A8 nebo VW T-Roc Cabriolet. Vybírat lze samozřejmě také z vystavených kusů. V době pandemie se všechny pravidelně dezinfikují.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku