Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Octavia Cup: Naše auto je už v barvách!

Martin Machala Martin Machala 29. 4. 2017 • 09:37
39
17
Zobrazit náhledy (39)
Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia
První závod na Hungaroringu byl sice zrušen, zatím vám ale můžeme ukázat kompletně připravenou Octavii týmu Auto.cz Racing!

Při prvních testech náš trošku pozlobila technika, převodovkám DSG úplně nevyhovoval nový software, promotér se tak rozhodl neriskovat a první závod sezony zrušil. Ten však bude nahrazen, sedm podniků tedy zůstane zachováno. Poprvé tak Auto.cz Racing vyrazí do boje na konci května na nádherném rakouském Red Bull Ringu!

Zatím si můžete prohlédnout naši octavii ve finálním zbarvení. Proti minulosti se na konkrétní šedé octavii (tohle auto už z našich stránek znáte) změnily třeba brzdy, které jsou nově bez posilovače – do závodního auta rozhodně vhodnější řešení.

Zopakuji, že motor je po mechanické stránce v podstatě sériový, také díky jiné řídící jednotce poskytuje dvoulitr TSI pro Octavia Cup výkon kolem 280 koní, podvozek je kompletně přepracovaný, na přední nápravě nechybí samosvorný diferenciál, hmotnost se pohybuje kolem jedenácti metráků. Tedy nashledanou na Red Bull Ringu!

video

Témata
Avatar - Ja Prvni 123
30. 4. 2017 21:43
Re: No, jako dobrý... a ať se daří - a hlavně to přežijete v
No z toho textu to znělo, že je čerstvě dostavují...
30. 4. 2017 19:11
Re: No, jako dobrý... a ať se daří - a hlavně to přežijete v
Nebudou to ta samá auta, jaká jezdila loni?
Avatar - Ja Prvni 123
30. 4. 2017 18:28
No, jako dobrý... a ať se daří - a hlavně to přežijete ve zd
Ale popravd tuhle větu jsem četl asi 3x:

motor je po mechanické stránce v podstatě sériový, také díky jiné řídící jednotce poskytuje dvoulitr TSI pro Octavia Cup výkon kolem 280 koní

Takže je V PODSTATĚ sériový... ale vysokého výkonu bylo dosaženo TAKÉ díky jiné řídící jednotce?

A jinak - proč je to minulá generace? Tyhle akce se dělají většinou jako "promo", to se vám nová generace snad nelíbí?!

:-!
Avatar - Ja Prvni 123
30. 4. 2017 18:26
Re: Jejda
Taky mě odstavec o dsg přišel úsměvný.

Ale aspoň to vypadá, že existuje nějaká spravedlnost... mě nechal Passat stát asi dva týdny novej kvůli - kdo to uhodne?!!

Ano, dsg...

Ale po telefonu mi "hot linka" pomohla: prý zkusil jste to vypnout a zapnout? Nezkusil. To mě u auta nenapadlo. Tak jsem to udělal - a nic. Linka na to: to musíte nechat vypnutý aspoň dvě minuty!

To už zabralo.

Dojel jsem pak do servisu. Tam to bylo dva dny... a vrátili mi to s tím, že tomu nic nebylo, ale už to bude řadit.

Ještě se někdo diví, že nemám "koncern" rád?
Avatar - Dinar
30. 4. 2017 10:41
Re: particka
Tohle tě muselo stát spoustu duševních sil, takovejch písmenek, zhruba tvé půlroční penzum. >:D Obsah sice pořád stejně dementní, ale je to pokrok... ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud