Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jak si svět představuje Škodu Octavii IV? Tyto vize nemají daleko od pravdy

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 12. 7. 2019 • 14:36
15
19
Zobrazit náhledy (15)
Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi

Nejočekávanější škodovkou letošního roku je jistojistě čtvrtá generace modelu Octavia. Své představy o novince už poslalo do světa několik nezávislých tvůrců. Tady jsou.

Závěrem letošního roku se představí Škoda Octavia IV, aby uzavřela mimořádně plodný rok mladoboleslavské automobilky. Po Scale, omlazeném Superbu, čistě elektrickém Citigu a prvních jízdách s Kamiqem to bude za rokem 2019 opravdu výrazná tečka.

Zatím není jasné, kdy přesně se Octavia čtvrté generace představí. Spekuluje se o podzimním autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem, spíše se ale přikláníme k variantě, že se tak stane později na samostatné akci Škodovky.

Octavii IV už jsme viděli na několika špionážních snímcích a videích, stejně tak už jsme vám ukázali i nejednu zajímavou ilustraci. Těch se na sítích v posledních týdnech objevuje stále více, tudíž jsme je dali všechny dohromady a vy se tak můžete podívat, jak si nezávislí grafici z celého světa novou generaci mladoboleslavského bestselleru představují.

Všechny změny, o kterých doposud víme, jsme pro vás shrnuli už v dřívějším článku, tentokrát tedy jen ve zkratce: jistý je konec čtyřočka, naopak se bude příď více podobat Superbu. Vzadu dostane novinka podobné svítilny, jaké známe například ze Scaly, vůbec poprvé budou u Octavie zasahovat do víka zavazadlového prostoru. Samozřejmostí je nápis namísto loga vzadu a vyloučená není ani tenká chromovaná linka mezi světly po vzoru Superbu. Víme také to, že se nám jako první představí kombík, liftback dorazí později.

A nyní už k nejnovější ilustraci, která se objevila na serveru Indian Autos Blog. Tato vize šikovného grafika Shoeba Kalania plní více či méně všechno výše popsané a hádáme tedy, že nemá příliš daleko k pravdě. Podívejte se, jak vypadá příď s navrácenými tradičními světlomety či záď s prvky, které známe ze Scaly a omlazeného Superbu. Tak uvidíme, do premiéry už zbývá jen chvilička.

video

Související články

Témata
Avatar - Zetti
13. 7. 2019 19:41
Re: nech
Je videt ze o tom nic nevis. Kdyz ty webovky projdes, najdes tam i ceske vyrobky s cenou za design o tom ze by ty ceske firmy byly nejsilnejsi snad nemuzes ani snit.
https://www.idnes.cz/…architektura_rez
Nediv se ze na tebe nereaguju, kdyz meles takove nesmysly
13. 7. 2019 13:19
Re: nech
To by si už mohol vedieť, že prestížne ceny navhrávajú najlepší, ale nominanti najsilnejších zvierat.
13. 7. 2019 13:18
Re: nech
Príspevok zmažeš a zmeníš len kým naň niekto nereaguje, po vložení reakcie sa to už nedá. Takže neviem o čo ti ide.
Avatar - white_labels
13. 7. 2019 11:31
Re: nech
Najít si slušný servis, to je základ u jakékoli značky, spoléhat v tomto ohledu na importéra je (mírně řečeno) naivní.
Avatar - fostek
13. 7. 2019 11:28
Re: Tak nějak jsem čekal...
Než číst ty tvoje srance, tak to si radši užiju víc zábavy. Třeba půjdu na terasu a střelím se do hlavy.
Ne počkat...to bys měl ty.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku