Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda odložila prodejcům splatnost a urychlí výplatu bonusů

ČTK ČTK 1. 4. 2020 • 20:39
43
2
Zobrazit náhledy (43)
Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda

Škoda Auto svým prodejcům odloží splatnost na skladové a klientské vozy, upraví bonusovou politiku a urychlí vyplácení bonusů.

Chce tak zajistit dostatečnou likviditu a cash flow firem, které kvůli opatřením vlády mají zavřené prodejny. Firma to dnes uvedla v tiskové zprávě.

Automobilka zároveň ve své prodejní síti čítající v Česku téměř dvě stovky autocenter pozastavila audity, mystery shopping, tedy kontroly přes fiktivní klienty, či tréninky. Častější naopak využívá online komunikaci v obchodě včetně komunikace se zákazníky. Opatřeními by se měla snížit finanční rizika prodejců v autorizované síti, dodala společnost.

"Díky provozu servisních služeb a nepřerušenému zásobování originálními díly je na českém trhu zajištěna individuální mobilita," uvedl ředitel Škoda Auto ČR Luboš Vlček.

Škoda Auto ve svých třech tuzemských závodech zastavila 18. března kvůli pandemii výrobu. Ta se znovu rozjede nejdříve 14. dubna. Původně se měli zaměstnanci do práce vrátit 6. dubna ráno.

Česko je pro Škodu třetí největší trh. Loni tu zvýšila prodej o dvě procenta na 85.895 vozů.

Související články

Témata
1. 4. 2020 16:10
A hlavne treba...
znížiť o 10% ceny za tú ich konfekciu!
1. 4. 2020 12:28
mystery
Shopping?
V skodke?

To kde mali?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku