Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Spanilá jízda VW Transporterů již zítra vyrazí do pražských ulic

Ondřej Mára Ondřej Mára 25. 9. 2020 • 02:16
64
7
Zobrazit náhledy (64)
Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter Volkswagen Transporter

Spanilé jízdy k oslavě 70 let modelové řady Volkswagen Transporter se zúčastní 120 vozů, včetně parádních veteránů.

V sobotu 26. září odstartuje z pražských Holešovic Spanilá jízda VW Transporterů, která oslavuje významné výročí 70 let od zahájení výroby jednoho z celosvětově nejznámějších užitkových vozidel. 

Akce, za jejímž vznikem stojí český VW Transporterclub ve spolupráci s českým zastoupením VW Užitkové vozy, odstartuje v 10:00 z holešovického výstaviště. Vozy by se však na místě měly začít řadit již od deváté hodiny. Kdo si tedy přivstane, ten dostane unikátní šanci prohlédnout si většinu vozů v relativním klidu. 

K vidění přitom bude celkem 120 strojů napříč celou historií modelu. Od nádherně zrenovovaných modelů T1 a T2, přes obytné úpravy novějších modelů a chybět samozřejmě nebude ani ukázka současné nabídky VW Užitkové vozy. Některé z těchto strojů už jste přitom mohli vidět i v našich testech.

video

A kudy povede trasa? Z holešovického výstaviště se kolona Transporterů vydá přes Hlávkův most na magistrálu, po které dojede na Václavské náměstí. Tady si udělá malé kolečko a opět se vrátí na magistrálu, ze které sjede směrem na Pankrác a ulicí Jeremenkova se vydá k pražským nábřežím.

Přes Vltavu se kolona dostane po Mánesově mostu, ze kterého vyrazí ulicí Chotkova na Letnou. Ulicemi Milady Horákové a Veletržní se pak začne stáčet ke svému cíli, kterým je opět holešovické výstaviště. Celková délka trasy je cca 16,2 kilometru a její zdolání koloně potrvá zhruba 1 až 1,5 hodiny. Poté bude následovat hromadné focení aut.

My na akci samozřejmě nebudeme chybět a její atmosféru se vám pokusíme zprostředkovat na našem instagramovém profilu

Související články

Témata
29. 9. 2020 07:57
Re: To bude smradu
Vím, v tom prvním příspěvku jsem byl trochu nespravedlivý. To samé se dá napsat o všech těch starých dodávkách typu Boxeru, Transitu a podobných dvacet let starých šrotů, které řemeslníci ždímou do rozpadnutí a nevím jak projdou emisema. Ale proč se trefovat do Transitu pod článkem o Transporteru :-)
Ovšem pan "Dvětéšestjedničkyftédéíčkubiturbo" dělá opravdu výbornou reklamu těm zakomplexovaným náctiletým militantním diskutérům, pro které je jedno auto božstvo a to se špatným znáčkem na na masce absolutní hnůj :yes:
25. 9. 2020 19:48
Re: To bude smradu
Hele, já taky vidím v jakém stavu T4 (a casto už i T5) jezdí. A jestli jsou na ně nějaké hejty tak si za ně můžou majitelé sami protože se chovají jak bezohlední kolenovrti.
25. 9. 2020 14:23
Re: To bude smradu
A které z těch božstev sedláš ty? Téčtyřku stočenou na půl mega? :D
25. 9. 2020 14:09
To bude smradu
Vzhledem k tomu, že u nás bohužel (podle toho co potkávám na silnicích) převažují "téčtyřky", radím všem účastníkům, aby si větrání přepnuli na vnitřní cirkulaci. Vzhledem ke kondici těchto aut a jejich průměrnému nájezdu to už nějakou dobu automaticky dělám, když se na cestě za nějakým nich v oblaku sazí ocitnu. Přeji všem účastníkům spanilé jízdy zdravé plíce.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud