Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Sportovní dodávka? Známý úpravce nabízí agresivní body kit pro Ford Tourneo Custom

Jan Zajíc Jan Zajíc 22. 2. 2021 • 08:22
20
1
Zobrazit náhledy (20)
Ford Custom X Final Edition Ford Custom X Final Edition Ford Custom X Final Edition Ford Custom X Final Edition Ford Custom X Final Edition Ford Custom X Final Edition Ford Custom X Final Edition Ford Custom X Final Edition Ford Custom X Final Edition Ford Custom X Final Edition Ford Custom X Final Edition Ford Custom X Final Edition Ford Custom X Final Edition Ford Custom X Final Edition Ford Custom X Final Edition

Výrazné body kity si spojujeme především se sportovními nebo luxusními vozy. Občas se ale objeví nápadné doplňky i na auta poněkud jiného druhu.

Známý polský úpravce Carlex Design například nabízí body kit pro Ford Tourneo Custom, tedy osobní verzi dodávky Transit. Úprava dostala jméno Custom X Special Edition.

Sada zahrnuje sportovně vyhlížející nárazníky, upravenou masku chladiče s logem Carlex Design, nástavce blatníků, prahy a spoiler na zadní části střechy. K mání jsou také zakázková 18palcová kola obutá do pneumatik Michelin Pilot Sport 4.

Úpravce svůj kit samozřejmě neomezuje na jedinou barvu karoserie, doplňky nabízí v různých odstínech.

Firma se zaměřila také na interiér, pro který má sportovní sedadla čalouněná kombinací kůže a Alcantary, dále různě barevné dekory, nové čalounění volantu nebo kontrastní prošívání. Sportovní akcent mohou podtrhnout také barevné prvky v přístrojovém panelu. A nechybí štítek s číslem konkrétního exempláře.

Zajímavostí je i systém, který napodobuje zvuk zážehového osmiválcového motoru. Ten samozřejmě pod kapotou není, Tourneo Custom se aktuálně prodává se vznětovým dvoulitrovým čtyřválcem, případně jako plug-in hybrid.

A cena? Body kit se všemi dalšími úpravami a novinkami vyjde na 11.995 eur, což je v přepočtu asi 311 tisíc korun.

Doporučujeme

Témata