Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Svět motorů na Nova Action: Nej TV pořad o autech startuje brzy! I s Martinem Vaculíkem!

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 7. 2. 2023 • 21:33
41
8
Zobrazit náhledy (41)
Svět motorů Svět motorů Svět motorů Svět motorů Svět motorů Svět motorů Svět motorů Svět motorů Svět motorů Svět motorů Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Toyota Land Cruiser 76 4.0 VVTi Toyota Land Cruiser 76 4.0 VVTi Toyota Land Cruiser 76 4.0 VVTi Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Video s filmovým Transporterem T4: Jak mechanik Emil vyškolil Martina Vaculíka Ilustrační foto Ilustrační foto Lada Niva Ilustrační foto Svět motorů Svět motorů Svět motorů Svět motorů Svět motorů Svět motorů Svět motorů Svět motorů Svět motorů Svět motorů

Televizní Svět motorů je nový pořad o autech, který do TV přináší dosud nevídaně kvalitní obsah. 

Nejpopulárnější český magazín teď přijíždí i na televizní obrazovky! Svět motorů představuje a testuje každý týden nejen novinky na trhu, ale také pečlivě zkouší ojeté vozy, seznamuje vás s výjimečnými stroji, radí v oblasti práva a dopravy a taky neotřele pobaví.

Sledujte na Nova Action a Voyo

Začínáme na Nova Action 15.2.2023 ve 20:30. Pokud 1. díl nestihnete, můžete si na Nova Action pustit také reprízu, a to 17.2.2023 v 1:30 a v 7:40.

Po televizní premiéře každého dílu se můžete na televizní pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo.

Video se připravuje ...

Novinky, časomíra i ojetiny na zvedáku

Testy nových aut. Tak kvalitní testování v televizním pořadu nemá obdoby. Nebudou chybět ani srovnávací testy, různá měření, nebo starý dobrý zvedák. Pokud vybíráte nové auto, nebo prostě jen rádi jdete do hloubky, s našimi testy vám nic neunikne!

Nezvyklá vozidla. Svět motorů vás vezme na místa, kam se člověk jen tak nepodívá. Zkušení šoféři předvedou unikátní vozidla, která se používají na letišti, v armádě, na staveništi, na sjezdovkách nebo třeba v dolech. Jedinečná sonda do fungování různých odvětví!

Ojetiny. Ojetá auta Svět motorů rozebírá doslova do šroubku. V televizním pořadu to nebude jinak. Technický specialista Martin Vaculík proklepne zánovní auta i lidovky z autobazarů.

Novinky a zajímavosti. S televizním Světem motorů vám neuniknou žádné novinky a zajímavosti. Vladimír Kadera vám z našeho studia pravidelně naservíruje to nejzajímavější z aktuálního motosvěta.

Nové studio. Pořadem vás bude provázet Martin Vaculík, Vladimír Kadera a také Stanislav Kolman přímo z našeho nového studia!

Témata
8. 2. 2023 17:44
Re: uvidíme, co z toho vyleze
On se na toto automobilové panoptikum ještě někdo divá? :-)
8. 2. 2023 09:08
Re: Už se těším, ...
andropauza? no snad mě to ještě dlouho nepotká ;-\
7. 2. 2023 15:22
Už se těším, ...
...protože to bude zajisté velký šlágr a zábava. Jako vždycky, když hlavní slovo v televizi svěří člověku s vadou řeči. No a navíc "mámo, von je náš, je lidovej".
7. 2. 2023 14:54
TV.
proč ne ale naštěstí na youtube je spoustu skvělích kanálů, které točí videa i v noci, horké novinky, či jak hraje audiosystém nebo jen zábava atd. přidávají videa obden či každý den, bez problémů mi odpoví na cokoliv v diskuzích pod videem a pro mne je nejlepší, že umí youtube automaticky předklad tudíž se dávno se divám na videa z koree, japonska, od saudů nebo z anglie atd. ale ať se daří a třeba si to taky rozšíří :yes:
Avatar - WinDiesel
7. 2. 2023 14:40
Re: uvidíme, co z toho vyleze
Autosalón = Dědek & Káča :-)