Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Také jste se učili řídit v nudném hatchbacku? U téhle autoškoly vám svěří Aventador

Martin Tolar Martin Tolar 30. 4. 2019 • 20:35
29
1
Zobrazit náhledy (29)
Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador

Pamatujete si na svoje auto z autoškoly? Určitě ano, ale možná jen matně. Pokud byste ji dělali v tomto voze, tak nezapomenete určitě. 

Auto z autoškoly si pamatuji celkem jasně, byla to tehdy nová Fabia první generace. V Londýně má ale jedna autoškola o něco stylovější stroj - Lamborghini Aventador.

Jde o původí model Aventador LP700-4, který kdysi patřil rapperovi KSI. Ten se ale po čase rozhodl supersport s vidlicovým dvanáctiválcem prodat. Novým majitelem se tehdy stala jedna místní autoškola.

A protože dnešní supersporty zvládají obyčejné denní jezdění celkem slušně a pohodlně, autoškola Lambo nabízí svým žákům.

Ovšem autoškola za volantem italského býka není i tak pro každého. Firma si za deset lekcí účtuje 20 tisíc liber, tedy necelých 600 tisíc korun. Za podobné peníze už můžete mít třeba Mazdu MX-5.

Související články

Témata
Avatar - VDC
8. 11. 2020 20:22
S automatem
Takže na h0vn0.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud