Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tatínek vytrhl dceři zub s pomocí Tesly. A na internetu to schytal

Martin Tolar Martin Tolar 2. 4. 2019 • 20:50
19
Zobrazit náhledy (19)
tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony

Jeden americký tatínek se rozhodl světu ukázat, jak použít Teslu Model S k vytržení mléčného zubu.

Paul Rocchini k aktu využil funkci Summon, díky níž můžete auto ovládat na dálku přes telefon, ale jen na kratší vzdálenost.

Mezi vozem a zubem své dcery natáhl nit, a pak už stačilo Teslu přes mobil uvést do pohybu. Všemu asistovala i jeho žena, která dceři držela hlavu. Samozřejmě, že totéž by otec vyřešil sám rukou, nebo osvědčeným způsobem pomocí kliky od dveří, ale to by se nemohl ve videu chlubit svým autem. 

Vytržení zubu bylo patrně bezbolestné, dcera celý incident přežila bez úhony a na konci videu se s čerstvou dírou mezi zuby směje do kamery, přesto moralisté už bijí na poplach. Někteří z nich chtějí na tatínka podat žalobu za týrání dětí, jiní mu přejí rovnou trest smrti, čemuž se sám Paul dost diví.

"Asi zapomněli, jak jim jejich rodiče trhali zuby s pomocí kliky od dveří," říká na nenávistné reakce. 

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku