Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tato česká města majitele aut nesnášejí. Restrikcemi pro parkování to dávají jasně najevo

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 4. 7. 2022 • 05:57
25
7
Zobrazit náhledy (25)
Parkování v Hradci Králové Parkování v Hradci Králové Parkování v Praze Parkování v Praze Parkování v Praze Parkování v Praze Parkování v Praze Parkování v Praze Parkování v Praze Parkování v Praze Parkování v Praze Parkování v Praze Parkování v Praze Parkování v Praze Parkování v Praze Parkování v Praze Parkování v Praze Parkování v Praze Parkování v Praze Parkování v Praze

Nová epizoda pořadu Silničář se zaměřuje na obce, kde je parkování auta bez přehánění za trest. Říčany jsou jen jedním z mnoha příkladů.

Pořad Silničář se pravidelně zaměřuje na unikátnosti a bizarnosti, se kterými se motoristé v Česku musejí každodenně vypořádávat. Jako téma další epizody Silničáře si kolega a redaktor Světa motorů Petr Slováček vybral parkování. Lze u vás v obci zaparkovat pohodlně zdarma, případně za drobný poplatek? Pak máte velké štěstí.

V řadě měst je totiž parkování doslova noční můrou. A nejen na veřejných prostranstvích, patálie a vítr v peněžence vám hrozí i v momentě, kdy chcete parkovat v okolí svého domu. Nedejbůh, máte-li v rodině automobily dva. Ale nebudeme předbíhat, všechno podstatné se dozvíte ve videu přiloženém výše. A klidně nám dejte vědět, jak jste na tom s parkováním ve vaší obci. Třeba se pokračování s touto tématikou bude natáčet právě tam.

Doporučujeme

Témata
Avatar - lordlord
4. 7. 2022 18:08
kup
Jindřichův Hradec - po opravě silnic na sídlišti se začal dodržovat zákaz parkování na silnici, ale v neopravené části o kus dál se parkování na silnici toleruje, nové parkoviště nikde....