Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tesla Cybertruck jako obojživelník? Musk uvedl, že vůz naučí aspoň trochu plavat

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 21. 4. 2020 • 12:25
28
8
Zobrazit náhledy (28)
Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck Tesla Cybertruck

Elon Musk toho v posledních letech na Twitteru napsal už hodně. A většinou své slovo dodržel. Nyní se pochlubil, že Tesla Cybertruck bude umět plavat. Aspoň trošku.

Šéf automobilky Tesla Elon Musk je na svém twitterovém účtu pravidelně zasypáván dotazy od fanoušků značky, kteří se ptají na nejrůznější detaily ze zákulisí. Není divu, že aktuálně se nejvíce tážou na připravovaný pick-up Cybertruck, jehož premiéru jednoduše nešlo ignorovat. Nejen kvůli extravagantním tvarům vozu, ale i nepovedené prezentaci nerozbitných oken.

Nerozbitná okna mohou být fajn doplněk, koncové zákazníky ale u pick-upu, byť elektrického, zajímají hlavně schopnosti, které využijí v každodenním životě. Jeden z uživatelů se tedy Elona Muska zeptal, jak je to s brodivostí, o jejíž hloubce zatím nebyla řeč. Uživatel s přezdívkou batflyer prý občas rád vyrazí na ryby a musí překonávat ne tak hluboké řeky. Zajímalo ho, jestli to půjde, aniž by Cybertruck poškodil.

Musk mu ještě ten den odpověděl, že ano. A uvedl, že kromě toho bude pick-up umět alespoň na chviličku plavat. Neprozradil, co přesně si pod pojmy “plavat” a “chvilička” představit, obojživelníka se vším všudy ale nejspíš očekávat nemáme.

Cybertruck bude asi jen těžko alternativou pro přívozy. Spíše si umíme představit, že si vůz poradí i v náročnějších podmínkách, když třeba v hluboké vodě na krátkou dobu ztratí kontakt s pevnou půdou pod koly.

Sdílnější Musk opravdu nebyl, takže si na pravdivost jeho slov musíme počkat až do chvíle, kdy se Cybertruck objeví u prvních zákazníků. Pokud jej ale Musk skutečně naučí (alespoň na chvilku) plavat, určitě se o tom nejprve dozvíme z jeho sociálních sítí. První pick-upy měly k zákazníkům původně dorazit závěrem příštího roku, otázkou ale zůstává, jak s aktuálními termíny dodávek zamává pandemie koronaviru.

Související články

Témata
22. 4. 2020 11:40
Re: Nezavadza
Jo, asi bude umět plavat. Stejně jako má nerozbitná skla..... https://www.youtube.com/watch?… :-)
22. 4. 2020 07:21
Re: Nezavadza
Tak to je dost dobře možný :D :D :D
Avatar - KANKUNEN
22. 4. 2020 06:32
Re: Nezavadza
Myšlenka začala tím, že do toho auta začalo v dešti téct.
21. 4. 2020 20:06
Nezavadza
Podla mna Musk nezavazda. Hovori ze chvilu plavat bude, ale nikde nehovori, ze by to malo byt viac, ako jede krat. Mozno este dva krat: prvy a posledny.
21. 4. 2020 16:31
Aspoň trochu
Tak on ten výtvor ani dlouho plavat nemůže,vzhledem ke kvalitě výroby Tesel do toho poteče jak do cedníku :D :D :D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud