Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tesla hasí jeden požár za druhým. Jakým problémům Muskova společnost čelí?

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 10. 4. 2018
24
Pokračování pořadu Elonovinky tentokrát velkou radost příznivcům Elona Muska neudělá. Zaměřuje se totiž na trable, které automobilka musela v posledních týdnech řešit.

360p720p1080p

Výrobce elektromobilů Tesla je celosvětovým fenoménem, který s trochou nadsázky rozděluje společnost na dvě skupiny. Zatímco jedni automobilku milují, ti druzí ji nemohou přijít na jméno. Nejnovější díl pořadu Elonovinky dnes její fanoušky rozhodně nepotěší. Věnuje se totiž problémům, kterým firma musí čelit.

Musk totiž v posledních týdnech nemusel řešit jen tragickou havárii Modelu X, ale i nebezpečné přepravování nových aut k zákazníkům, nedosažení přislíbené produkce Modelu 3, nedůvěru investorů i nemalý propad akcií. Více už se dozvíte v přiloženém videu…

A pokud vás zajímají i další projekty Elona Muska, připomínáme ještě předchozí díly o Boring Company či samotné Tesle. Pokračování série můžete vidět každé úterý na webu VTM.cz, Elonovinky vznikají ve spolupráci s webem Elonx.cz.

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

Avatar - traveldrive
Hodnota akcii
traveldrive
| 11. 4. 2018
ACZ je nadčasové médium, tu čas neplatí. ;-)
Na budúci týždeň určite vyjde článok o škodováckej novinke, Š120... >:D
Avatar - traveldrive
Hasiči nehasili .... měli tam poradce od Tesly :-)
traveldrive
| 11. 4. 2018
Dajte mu niekto mokrý uterák...
Avatar - traveldrive
Neuvěřitelný
traveldrive
| 11. 4. 2018
Necvrkol si si z toho?
Kampan
Brin
| 10. 4. 2018
A najdete to třeba na wiki, byť v EN: The comparison between the dangers of alternating current at typical power transmission frequences (i.e., 50 or 60 Hz), and direct current has been a subject of debate ever since the War of Currents in the 1880s. Animal experiments conducted during this time suggested that alternating current was about twice as dangerous as direct current per unit of current flow (or per unit of applied voltage).
Kampan
Brin
| 10. 4. 2018
Budiž, ale i ten test s lavorem by měl být relativně v pohodě. Kohoutková voda má běžně odpor asi 2500 ohmů na cm. Proto taky lze používat přímotopné elektrické prvky bez krytých spirál k ohřevu vody.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku