Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

The Grand Tour pozmění složení! Koho už v další řadě neuvidíme?

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 8. 11. 2017 • 02:47
Překvapivou informaci vypustila do světa jedna z hlavních tváří populární automobilové show Jeremyho Clarksona a jeho kumpánů. Oznámila totiž svůj konec.

Nemusíte se bát, nejde o nikoho z legendárního tria Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond. Show totiž po první sérii opouští The American, tedy obdoba Stiga. Tu ztvárňoval šedesátiletý jezdec Nascar Mike Skinner a o konci informoval na sociální síti Twitter.

„Pro vaši informaci, nepřipojím se k chlapcům během druhé série The Grand Tour. Přeji jim hodně štěstí. Moje postava se nevyvíjela tak, jak mi bylo řečeno,“ napsal Skinner svým sledujícím a naznačil tak, že v partnerství s tvůrci pořadu nebylo ideální.

Američana nemuseli ani samotní fanoušci, kteří jej dokonce označovali za nejslabší článek celého projektu. Dá se tedy předpokládat, že absence věčně nespokojeného závodníka může pořadu jen a pouze prospět.

Skinner absolvoval 286 závodů v Nascar, 52 podniků v sérii Xfinity a více než 230 závodů ve světovém seriálu Truck Series. Jeho poslední triumf se datuje do roku 2009, na profesionální úrovni naposledy závodil před dlouhými pěti lety.

Zatím není jasné, jestli a kdo jej v pořadu The Grand Tour nahradí. Nová série přitom na Amazonu odstartuje už 8. prosince a lákalo nás na ni již několik atraktivních trailerů. Bude druhá sezona vydařená jako ta premiérová? Doufáme, že ano!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud