Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nová série The Grand Tour se blíží. Zde jsou první fotky!

David Bureš David Bureš 3. 10. 2017
10
Zobrazit náhledy (10)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Napjatě očekávaná druhá série automobilové show The Grand Tour Clarksona a spol. se blíží. Amazon už na ní láká pomocí prvních fotek. Na co se můžeme těšit?

Natáčení druhé série automobilové show The Grand Tour pánů Jeremyho Clarksona, Richarda Hamonnda a Jamese Maye zatím doprovází samé problémy. Hammond se vážně zranil při nehodě ve Švýcarsku a Clarkson dostal těžký zápal plic. Přesto se série pomalu blíží, na obrazovkách se objeví ještě před koncem roku a tvůrci již lákají na první fotky toho, co nás čeká. Co to bude?

Už díky zprávám z natáčení a dříve zveřejněné video upoutávce víme, že se můžeme těšit na jízdu po Chorvatsku, které se zúčastní Ariel Nomad a Audi TT RS nebo test McLarenu 720S. Nyní zveřejněné snímky ale lákají i na další chystané testy a roadtripy.

Clarkson, Hammond a May podle všeho vzdají hold značce Jaguar, jak jinak si vysvětlit záběr na trio moderátorů s trojicí starých „Jagů.“ Bude tu i tradiční výlet se starými vozy, kterého se zúčastní Nissan Pickup (někdejší předchůdce Navary) nebo Mercedes-Benz W123. Richard Hammond se pak sveze tankem Ripsaw EV2.

Druhá série The Grand Tour se na obrazovkách objeví ještě před koncem roku, natáčení s publikem startuje už tento měsíc. Na rozdíl od první série však nebudou scény s publikem natáčeny v různých koutech světa, ale výhradně v Británii, a to na pozemku milionáře Nicholase Johnstona v Great Tew v Cotswold Hills. Od myšlenky stěhování studia umístěného ve stanu bylo upuštěno, a to podle některých zpráv i kvůli tomu, aby si moderátoři po nedávných haváriích trochu odpočinuli. Během natáčení toho totiž nacestovali dost a dost, kvůli vzniku druhé série The Grand Tour mimo jiné vyrazili do Spojených arabských emirátů, do Chorvatska, Švýcarska nebo Mosambiku, a tak se jim nějaký čas bez cestování bude hodit.

A kdyby vám čekání na nové epizody The Grand Touru přišlo dlouhé, můžete si v mezidobí objednat nově vydanou knihu The Grand Tour Guide to the World, což je hodně netradiční cestovní průvodce, na kterém se podíleli Clarkson a spol. Podle anotace se v tomto nepostradatelném průvodci dozvíte množství informací, z nichž většina je pravděpodobně chybná a možná i nebezpečná, zároveň se třeba dozvíte, jak mluvit velšsky a jak projet magickým kruhovým objezdem ve Swindonu. A kde knihu koupíte? Jak jinak než prostřednictvím Amazonu...

Související články

Diskuse: Přidat názor

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku