Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ti nejlepší na MOJE.AUTO.CZ: Wartburg 311

Ondřej Láník Ondřej Láník 24. 12. 2007 • 16:11
9
20
Zobrazit náhledy (9)
Wartburg Wartburg Wartburg Wartburg
"Zakoupen po delším hledání náhradníka za dříve prodaný původní rodinný vůz Wartburg 311 de Luxe z roku 1961. Stal se jeho důstojným, a co do technického stavu, výrazně lepším zástupcem. Postupně se stává tzv. "leštěnkou" ..."

S novinkou, kterou jsme letos obohatili obsah www.auto.cz, se budete na stránkách news.auto.cz setkávat stále častěji. Počet vložených recenzí překročil 1.500, ale věříme, že to není ani zdaleka definitivní číslo. Cílem bylo nejen vytvořit komunitní tématické stránky, ale také užitečný nástroj pro případné zájemce o koupi podobného vozu.

Troufáme si říci, že nadšení uživatelé dělají své stránky lépe, než kdokoli jiný a jsou-li navíc pravidelně aktualizované, budeme i nadále na takové recenze upozorňovat jak v rámci moje.auto.cz, tak v sekci news.auto.cz.

Dnešní čestná pozice patří Boulevardovi, jeho Warťasovi, alias Wartburgu 311. Děkujeme a přidáváme odkaz na recenzi, kde lze o tomto voze také diskutovat.

Na Moje.auto.cz zatím na další recenzi vozu značky Wartburg čekáme. Pokud máte jakoukoliv (i negativní) zkušenost, budeme vděční za vaše zkušenosti z provozu s vaším exemplářem.

Jak na to? Podrobný popis naleznete detailním návodu.

27. 12. 2007 15:35
Re: Paráda!
603 v osobním vlastnictví, to bylo takřka (řekl bych dokonale) vyloučeno - auto pro papaláše. Tatra se nedostala ani do běžné prodejní sítě Mototechny. Volha se dala koupit jen jako vylítaná od taxislužby. Benzín nebyl nikdy za pár halířů, ale na koupěschopnost stál tolik, co stojí dnes, tedy kolem 3 korun za litr. Kdo měl tehdy 2 tisíce mzdu patřil ke komunistické elitě... (řekněme kolem poloviny sedmdesátých let). Takže každý litr benzínu jsi setseakra cítil v kapse.
24. 12. 2007 14:48
Re: STALIN!
co to?
24. 12. 2007 12:43
Re: Paráda!
Sice jsem priznivce a byvaly ridic Wartburgu (nejen 353W), ale myslim, ze nejlepsim osobnim autem vychodniho bloku co do pohodli byla Tatra - a tu nemuzes s timhle srovnavat. >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku