Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Úpravce Mansory se pustil do zahradního traktoru. Chce tak oslavit známé tenisky

Jan Zajíc Jan Zajíc 14. 12. 2020 • 00:03
9
1
Zobrazit náhledy (9)
Mansory BSTN GT XI Mansory BSTN GT XI Mansory BSTN GT XI Mansory BSTN GT XI

Společnost Mansory proslavily divoké a extravagantní úpravy drahých aut. Tentokrát se ale pustila do poněkud jiného stroje.

Firma totiž představila vytuněný zahradní traktůrek. Důvod? Nejnovějším  výtvorem chce oslavit jedny známé sportovní boty.

Jestli vám to nedává smysl, nezoufejte, má to vysvětlení. I když trochu kuriózní. Těmi teniskami jsou boty Air Jordan XI, údajně nejvýznamnější a nejoblíbenější z řady Air Jordan, která vznikla ve spolupráci společnosti Nike a slavného basketbalisty Michaela Jordana. Model XI mimochodem Jordan obouval v úspěšném filmu Space Jam z roku 1996. V těchto botách také vyhrál titul v NBA.

A protože letos je to 25 let od uvedení modelu XI na trh, rozhodla se značka Air Jordan, že boty oživí novým provedením s označením Air Jordan XI Jubilee. Právě kvůli této obuvi vznikl upravený zahradní traktor, na níž se kromě Mansory podílela německá společnost BSTN, která prodává módu prémiových značek.

Ještě zbývá vysvětlit, proč zrovna traktůrek. Věc se má tak, že designér bot Air Jordan XI, Tinker Hatfield, se při jejich návrhu inspiroval mimo jiné právě zahradním traktorem/sekačkou. Opravdu-

Zahradní traktor od Mansory má právě tenhle příběh připomenout. Sekačka BSTN GT XI je samozřejmě upravena v duchu bot Air Jordan XI Jubilee. Kromě odpovídajícího barevného provedení se úpravce soustředil i na další záležitosti, traktůrek například vybavil závodní sedačkou a panely "karoserie" z uhlíkových vláken.

Že by Mansory upravený zahradní traktor zařadila do nabídky, se ale očekávat nedá. Firma ostatně hovoří o jediném vyrobeném kusu.

video

Související články

Témata
15. 12. 2020 15:33
rasi-mus
To, že u zahradní techniky je člověk tmavé pleti je rasistické.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud