Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Už víme, proč je benzín tak drahý!

Tomáš Votruba Tomáš Votruba 31. 12. 2005 • 01:27
16
49
Zobrazit náhledy (16)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
S cenou benzínu se musíme smířit, jeho cena se v nejbližší době sníží jen nepatrně. Stačí se podívat na tyto obrázky, které nám ukazují, jak žijí ropní magnáti.

S cenou benzínu se musíme smířit, jeho cena se v nejbližší době sníží jen nepatrně. Stačí se podívat na tyto obrázky, které nám ukazují, jak žijí ropní magnáti.

Ten obrovský hotel na fotografiích ve skutečnosti není hotel, ale rodinný dům, kde bydlí rodina Sheikha Zayeda bin Sultana Al Nahyana, bývalého prezidenta Spojených arabských emirátů a vládce emirátu Abu Dhabi. Udržovat tak skromný dům zřejmě není jednoduché ani levné... a co teprve ten obrovský bazénový komplex.

Podobná otázka se nabízí při pohledu na flotilu sedmičkových BMW, Maybachů a Rolls-Royců. Už víte, proč je ropa tak drahá? Užijte si Silvestra.

Témata
31. 12. 2005 10:25
Re: Rorschachův test
:yes: :yes: Bravo, Lones ;-) :yes:
31. 12. 2005 10:25
BRÁCHO, BACHA
tady v tý kotlině žádný fóry... byť by byl silvestr...se zlou se potážeš... Nevím, brácho, čemu se smějete u vás na vsi, možná se uděláte u zlatý mříže... ale prostě pochop... tohle není výzva ke svatý válce... tohle je fór... fórek... Vím, ťalo tě to do živýho, přeci jen, ani nepamatuješ, kdys naposled bral plnou a už tě žerou úklebky čerpadláře, když ti velkoryse promijí soustavně ten padesátník nad dvěstě... tak se trochu povznes... a nehledej za každym stromem stádo hladovejch vlků. Fórek na závěr: Jde černoch po ulici a na rameni má papouška. Jé, ten je krásnej, odkud ho máte, ptá se kolemjdoucí. Z Afriky, tam jich je plno... odpoví papoušek :-) :yes: Tak na zdraví.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku