Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Ford představuje své modely s pohonem všech kol

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 12. 9. 2015 • 14:27
3
Ford se dlouho s pohonem všech kol příliš nekamarádil, již od příštího roku jej však má dostat až devět modelů v nabídce. Na videu zvaném „Z hor na pláž“ najdeme většinu z nich.

Příští rok nás Ford naplno zahrne modely s pohonem všech kol. Kromě již známých vozů jako je Kuga, Ranger či Transit, pak najdeme nově pohon všech kol i v rodinných vozech jako je Mondeo, S-Max či Galaxy.

Tím to ale zdaleka nekončí, v následujících měsících se na trh totiž podívají rovněž SUV Edge a EcoSport, které doplní sportovní hatchback Focus RS. Až na EcoSport celou nabídku evropských modelů 4x4 značka představuje na videu, jehož hlavním tématem je cesta z hor na pláž.

Máme možnost vidět, že pohon všech kol může mít různé úlohy – u užitkových strojů zvyšuje jejich univerzálnost, v rodinných modelech pak jde hlavně o vyšší bezpečí na kluzkém povrchu. Ostrý hatchback se pak předvede při tom, co mu jde až překvapivě dobře – jde o zběsilou jízdu a driftování. Pro české řidiče, kteří poslední dobou našli ve vozech 4x4 zalíbení, je tak nabídka Fordu opět o kus atraktivnější.

Témata
12. 9. 2015 22:07
Re: takhle debilni video
mas neco k tematu blbecku
Avatar - 4hill
12. 9. 2015 21:36
Re: takhle debilni video
Není video aby to podle tebe nebyla sračka a nezmínil bys "folcvágn".. Rozhodně si nenechám ujít tvůj příští komentář páč to bude další perla..moulo.
12. 9. 2015 19:28
takhle debilni video
je jak z dilny folcvagnu. nic kde by bylo videt co dokaze ctyrkolka. slusny je tam jen zvuk eReSa