Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Martin Vaculík a zapomenutý poklad v garáži Světa motorů

redakce AUTO.CZ
Diskuze (5)

Technický expert Světa motorů slíbil našemu kameramanovi, že společně s dlouhodobě testovanou Dacií Duster vyrazí do terénu. Nakonec se plán pořádně zamotal.

Redakce partnerského časopisu Svět motorů nyní dlouhodobě spravuje Dacii Duster v provedení na LPG. Jak už jistě víte z našeho dřívějšího testu, tento typ pohonu se ve voze pojí výhradně s manuální převodovkou a pohonem předních kol. Martin Vaculík však chtěl našeho kameramana Marka (a samozřejmě i obecenstvo Auto.cz) přesvědčit, že ani bez čtyřkolky nemusí být Duster v lehkém terénu úplně k zahození.

Jenže co čert nechtěl, tohle SUV se sympatickou cenovkou zrovna odjelo. Aby ale setkání Martina a Marka nebylo úplně zbytečné, zkoušeli sehnat jiné auto. Asistentka Dáša nejprve nabídla elektromobil Volkswagen ID.3. Nechceme podceňovat schopnosti elektrického hatchbacku, ale nemyslíme si, že by terénní vložka s ním měla být kdovíjakým zážitkem. No a potom se objevila ještě jedna možnost. Která? To už se podívejte ve videu.

Pokud vás vůz ze záběrů výše zaujal, máte se na co těšit. Přiložené video je totiž pouhou upoutávkou na nový, půlhodinový díl Šumných aut Martina Vaculíka, který se na našem webu objeví co nevidět. Pokud vás nová videa baví a chcete zůstat v obraze, nezapomeňte sledovat náš Instagram @auto.cz.

redakce AUTO.CZ
Diskuze (5)
Avatar - JFK
1. 6. 2021 23:01
Re: divadlo
Ale no tak, autor je takový maskot sveta motorů, má dva fankluby a v tomto opojení se pokouší i o estrádní kousky, tak mu to nekažte :) A už vůbec, Chocholoušku, pro něj nejezděte s tou 1203, ještě by vám s tím střepem natočil nějaký další retro test
Avatar - beibej
1. 6. 2021 22:01
Re: divadlo
Nechtěl jsem prozradit, ale co už je to venku :D
Digitální počítadlo ujeté vzdálenosti, elektrické vyhřívání sedaček a konec konců i moderní volant....
1. 6. 2021 19:47
Já mám odlišnou představu....
.... o "zapomenutém pokladu v garáži".
Třeba:
https://www.autoforum.cz/…ukce_foto_05.jpg
https://www.autickar.cz/…clanky-37582.jpg
1. 6. 2021 19:17
divadlo
Je nutné kolem testu UAZ dělat to divadlo a lepit na dveře samolepku starého loga a aranžovat tam stará čísla (o úvodní etudě nemluvě)?
Avatar - SKAY
1. 6. 2021 18:20
VBE
Není to tak dávno co testoval oranžový speciál na odchyt drobné zvěře. Jakožto auto až do smrti.