Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Martin Vaculík a nová Dacia Sandero Stepway: Překvapila uvnitř i na zvedáku!

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 3. 5. 2021 • 21:29
32
25
Zobrazit náhledy (32)
Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe LPG

Expert Světa motorů Martin Vaculík se netají oblibou jednoduchých a bytelných vozů. Mezi takové můžeme zařadit i novou generaci Dacie Sandero, byť oproti předchůdci zaznamenala obrovský posun.

Minulý rok přišla na svět nová generace modelů Dacia Sandero, Sandero Stepway a Logan. Ještě v prosinci jsme dostali příležitost první ochutnávky, letos pak přišla řada na tradiční týdenní testy.

Už během úvodního seznámení se nám nové Sandero líbilo. Ve srovnání s předchůdcem udělalo obrovský posun kupředu, ať už v otázce technického základu (platformu nyní sdílí s modely Clio či Captur), bezpečnostních a asistenčních pomocníků či multimediálního systému. A nakonec nás potěšilo i nastolenou cenovou politikou. Sandero sice není tak levné jako kdysi, přesto se stále snaží být tou nejdostupnější volbou pro motoristu, který chce poctivé nové auto bez výdobytků moderní techniky.

Horká novinka samozřejmě neunikla ani pozornosti technického experta Světa motorů Martina Vaculíka. Pod jeho taktovkou vznikal nedávný speciál s podtitulem Technika, kde je Sandero Stepway s pohonem 1.0 TCe LPG rozebráno na čtyřech stránkách. Pokud jste jej na stáncích nenašli, nezoufejte. Objednat si jej můžete online na webu iKiosek.cz.

Ale nebyl by to Martin, aby se svou tolik oblíbenou Dacií nepřipravil i nějaké to video. Připravte si pohoštění a pohodlně se usaďte, Sandero Stepway totiž rozebere do šroubku, jak je jeho dobrým zvykem. Spoustu překvapení našel nejen v modernějším a lépe vypadajícím interiéru, ale i na zvedáku. Pokud vás zajímá, jaká další videa s Martinem chystáme, nezapomeňte sledovat náš instagramový profil @auto.cz!

Související články

Témata
7. 5. 2021 19:49
Re: Tlačenka
Asi jo. Protože jenom z toho videa je vidět ze se asi pouze omylem zapomněli zmínit o “krásných” výplních dveří a novém materiálu čalounění víka kufru. :D A takovejch minel bude na autě určitě víc.
6. 5. 2021 20:04
Re: Trochu to kazí ta cena
Za hotové 330 s LPG.....
5. 5. 2021 23:16
Re: výkon
Zřejmě jsme narazili na prvotřídního blba. Inteligence mizivá. Nereaguje ani na jednoduché otázky. Možná by sis mohl projít základy porozumění textu.
Že tebe baví podřadit na dvojku a pořád míchat fofrklackem, tak si kup stodvacítku. Tam si můžeš míchat jak chceš, ale stejně to nepojede.
A co je ti do mých věcí? Neučinili tě doma, aby sis čuměl do vlastního talíře? Normálně se na něco ptám, tak čekám normální odpověď, ne na idiota borce, jako ty, Borče
5. 5. 2021 15:31
Re: výkon
Borče, 150 koní na to nepotřebuješ, podřadíš a jedeš, jestli tedy víš, na co je ta páka vpravo. u borče, bych se nedivil ničemu..
Dobře, víme že máš 150 koní a že jsi BOREC!!! :-O
4. 5. 2021 19:20
Re: výkon
Tak je to 45 minut cesty tam a pak zpátky. To bych vydržel i ve Fóbii.
CNG od VW nechci, otec to měli v práci 3 kusy a všechny brzo odešli. Prasklé hlavy, jeden dokonce celý motor na výměnu. Všechno do 100k kilometrů.

Diesel mám teď JTDm, ale láká mě to LPG a snad i nižší náklady jak na palivo, tak na servis.
Články odjinud