Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Pojďte si „zablbnout“ s Bentley: Na sněhové dráze se prohání i Bentayga!

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 1. 11. 2015
3
Akce zvaná Power on Ice je oficiální událostí Bentley, kde si můžete s modely této značky zajezdit na sněhu. Vypadá to skvěle, levné to však zrovna není, očekávejte ceny od 11.900 eur.

V lednu, konkrétně 27.1.2016, začíná akce Power on Ice. Čtyřdenní zážitek vás má zdokonalit v řízení na ledu a sněhu, a hlavně pobavit. Na čtyřech tratích z ledu a sněhu máte možnost objevovat limity britských vozů Bentley. Na starosti vás bude mít Bentley Ice Driving team, přičemž instruktáž povede známý závodník Juha Kankkunen.

Nově si pak můžete vyzkoušet rovněž model Bentayga ,tedy nové luxusní SUV značky s dvanáctiválcovým motorem. Celá akce, která se koná ve Finsku, ale není zrovna pro chudé, čtyři dny vyjdou na 11.900 eur, tedy v přepočtu asi 322.000 Kč. Dle videa to ale vypadá na pořádnou zábavu!

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

kvalita videa?
_MT_
| 2. 11. 2015
To ale předpokládáš, že redakce použila video tak, jak ho zveřejnil Bentley. Což, jak je u ACZ zvykem, samozřejmě neudělala. Místo oficiálního videa si radši vypůjčili kousek publikovaný jiným serverem (očividně v nižším rozlišení). Ale hádám, že zkontrolování si, od koho to video je, než začneš kritizovat, je příliš mnoho práce, že. Jinak ani oficiální na YT není "4K", "jen" HD (tedy 1080p). Čím to natáčeli, kdo ví. A rozlišení, pro mne, se tedy nerovná kvalita, když dojde na video.
Avatar - beibej
kvalita videa?
beibej
| 1. 11. 2015
na to že je B haute automobile a jeho akce je haute zážitek za haute prachy tak bych čekal trochu víc haute kvalitu reklamního videa, tak 4UD. Ale fakt ne 480p. 8-s
Avatar - vabis
:-)
vabis
| 1. 11. 2015
stříhám metr :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku