Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Prohlédli jsme si Hyundai Ioniq 6 v českém prostředí. Další elektro, které nepřehlédnete

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 12. 1. 2023 • 18:22
55
27
Zobrazit náhledy (55)
Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Ioniq 6

Ioniq 6 je po „pětce“ dalším elektromobilem, který na našich cestách jistě vyvolá pozdvižení. Ještě než na ně vyrazí, máme tu první obchůzku.

Poprvé si veřejnost mohla prohlédnout nový elektromobil Hyundai Ioniq 6 na podzim letošního roku, kdy se stal součástí tradiční pražské výstavy Designblok. Šanci si vůz poprvé osahat a prozkoumat jsme však dostali až v prosinci, kdy se novinka na pár dní objevila v pražském centru e-mobility Hyundai Electrified.

A tak jsme na místo vyrazili s kamerou, abychom dalšího pokračovatele osamocené a čistě elektrické modelové řady Ioniq prozkoumali. Jaká je šestka oproti pětce? A čím zaujme její zcela nový interiér? Aby toho nebylo málo, odchytli jsme si na místě i Davida Pavlíčka z českého zastoupení značky Hyundai. V závěru videa se tak dozvíte mnohem více o blízkých elektrických plánech společnosti. Rozhodně nejsou skromné...

Doporučujeme

Témata
Avatar - kuk
15. 1. 2023 01:06
V reálu zvenku dost ošklivý auto
... speciálně v tý barvě co měli na e-salonu. A ta kvalita laku byla děsivá. Takovou hrůzu jsem ještě neviděl. :no:
A ano, ty zrcátka jsou hovadsky přerostlý, na to že je v nich jen pidi kamerka. Úspora při odporu vzduchu skoro nulová oproti bežnejm zrcátkům. :no:
14. 1. 2023 04:17
Re: Future is electric
Ne, ID Buzz je skvěle vypadající dobu, tenhle korejský trapas snad nikdo soudný nemůže dát do jedné věty s DS nebo třeba T77.

Nech si svoje osobní výpady, je to tvoje vyjádření, ale to obecně z tohoto tvarového tápání Hyundai hezčí auto neudělá.
13. 1. 2023 16:59
Re: Future is electric
Tak stejně jako ty soudíš design a pleteš si to se vzhledem. Takový dojem pak zanecháváš.
Ano vzhled se Ti líbit nemusí, naprosto v pohodě. design je ale funkčnost a vzhled. Design Ioniqu6 plní funkci perfektně (až na to že je to sedan, má jediná výtka).Aerodynamika pro co nejnižší spotřebu, tak to má být u EV. A ano líbí se mi design starých Tater, nebo Citroen DS.

Kritiku designu by jsi spíše měl napsat u ID Buzz, kde je to krabice, která bude mít obrovskou spotřebu. Ostatně tak byla zde kritizována Zafira-e, paradoxně u ID buzz ani slovo.
13. 1. 2023 11:28
Re: Nerozumiem
Digi zrkadla su len v najvyssej vybave. Inak to ma klasicke zrkadla.
13. 1. 2023 10:42
Re: Nerozumiem
Možná se to snaží cílit na fanoušky Tesly, jinak mě to taky překvapilo. Petka je krasny a originalni auto v ramci moznosti. Tohle se mi asi taky libi, ale...ruku do ohne bych za to nedal.