Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

VW Caddy a Crafter jsou Firemními auty roku 2013

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 12. 10. 2013 • 07:56
12
7
Zobrazit náhledy (12)
Volkswagen Caddy Volkswagen Caddy Volkswagen Caddy Volkswagen Caddy Volkswagen Caddy Volkswagen Caddy Volkswagen Caddy
Užitkové modely Caddy a Crafter byly ve svých kategoriích vyhlášeny Firemním autem roku v anketě ALD Automotive Fleet Awards 2013.

Volkswagen Caddy se stal Firemním autem roku 2013 v kategorii lehkých užitkových automobilů „Midi“ na základě hlasů od stočlenné poroty ankety ALD Automotive Fleet Awards složené z manažerů vozových parků. Za ním na druhém a třetím místě skončili Mercedes-Benz Citan a Dacia Dokker Van.

V kategorii největších lehkých užitkových vozidel „Full-size“ zvítězil Volkswagen Crafter před Fordem Transit.

Z trojice dílčích kategorií v segmentu lehkých užitkových vozidel ovládl Volkswagen dvě a ve třetí, kterou jsou středně velké dodávky nazvané „Classic“ se jeho Transporter umístil na druhém za Fordem Transit Custom Van.

Ocenění v podobě skleněných sošek na žulovém podstavci, označovaná jako Fleetové múzy, byla vítězům předána během slavnostního galavečera v prostorách muzea Stará čistička v Praze-Bubenči.

Volkswagen v souvislosti s oceněním pro Caddy a Crafter vyzdvihuje především nabídku karosářských verzí, zahrnující čistě užitkové provedení, modely Kombi pro přepravu osob i nákladu a osobní nápravy. Crafter je navíc k dispozici v provedeních s kabinou nebo dvojkabinou, za níž je možno namontovat téměř libovolnou nástavbu.

K dalším přednostem Caddy a Crafteru, které mají ocenit nejen firmy se svými vozovými parky, patří nabídka pohonných jednotek. Menší z této dvojice je k dispozici ze zážehovými a vznětovými motory disponujícími výkony od 55 do 125 kW a lze jej objednat i v provedení LPG nebo CNG. Crafter je poháněn dvoulitrovými motory TDI a BiTDI s výkony 80 až 120 kW. Obě modelové řady mají navíc ve své nabídce verze s pohonem všech kol.

Témata
12. 10. 2013 22:04
Re: No
Nie je sám, sused cez ulicu s ním spravil síce asi 400 tisíc km, ale tých problémov, čo s ním zažil...
12. 10. 2013 16:05
Re: to je firemni clanek?
Gilgite, to jsou ty "korektní vztahy" mezi redaktory dasauto.cz a škodovkou, popř. VW. Nic víc v tom přece být nemůže... >:D Už to tady bylo redaktorem vysvětlováno... ;-)
12. 10. 2013 09:19
Re: No
Tak to tě lituju... Takovej pech ;-\
12. 10. 2013 08:28
to je firemni clanek?
protoze jinak nechapu proc je to jen o folcech.
12. 10. 2013 08:22
No
To teda neco zvolili. Caddy s 1.6 je tak na 150tkm. (vlastni zkusenost).

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud