Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Vyberte si stranu síly: Speciální Honda Monkey se inspiruje světem Star Wars

Lukáš Volšický
Diskuze (1)

Dvojice nových limitovaných motorek Honda Monkey se inspiruje populárními filmy Star Wars. K dispozici však budou pouze v Thajsku.

Všichni milovníci filmové ságy Star Wars, pozor! Malá Honda Monkey 125 je jednostopou stylovkou, která se prodává i u nás, ale v Asii se teď oficiálně představuje v nové speciální edici. Thajská společnost CUB House odhaluje unikátní Hondu Monkey Star Wars Limited Edition, která se staví na obě strany síly.

Koncept nové speciální edice se inspiruje mottem „Choose You Side“, česky „vyber si svou stranu“ a nabízí dvě specifikace. Tou první je světlá strana síly „Bright Side“ s výrazným bílo-stříbrno-modrým designem, uhlíkovými vlákny a stylovými doplňky inspirovanými světem Star Wars. Druhou volbou je temná strana síly „Dark Side“ s charakteristickým černo-červeným zbarvením.

Na obou unikátních modelech nechybí logo Star Wars jako dekorace nádrže a obě motorky vzniknou v omezeném počtu kusů s individuálními sériovými čísly. Konkrétně je v plánu 150 kusů od každé varianty. Ať už si vyberete libovolnou stranu síly, k oběma motorkám dostanete LED svítící logo Star Wars, LED lampu inspirovanou světelným mečem, bundu pro piloty mezigalaktických motocyklů a stylový přívěsek na klíče.

Video se připravuje ...

Novinka vznikla ve spolupráci CUB House s designovým studiem H2C Design a dva z vyrobených motocyklů se budou dražit na právě probíhající thajské mezinárodní motor show v Bangkoku. Konkrétně tomu bude 7. dubna 2024 a registrace do aukce obnáší zaplacení poplatku přibližně 650 korun českých. Vítězové aukcí mohou vyhrát motocykly se sériovým číslem 4 pro světlou stranu síly a 66 pro temnou stranu síly.

Anketa

Jakou byste si vybrali stranu síly?

Světlou
Temnou

Lukáš Volšický
Diskuze (1)

Doporučujeme