Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ženeva živě: Škoda Superb - velká fotogalerie (120 snímků)

Ondřej Láník Ondřej Láník 4. 3. 2008 • 05:10
127
267
Zobrazit náhledy (127)
Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb
Novinka z Mladé Boleslavi se začne na českém trhu prodávat v červnu za 619.900,-Kč.

První kroky celkem pochopitelně směřují na stánek Škody Auto. Během novinářských dnů jsou zde převážně nové limuzíny Superb, které v Ženevě automobilka vystavuje poprvé.

Nový model Škody vám podrobně představujeme v článku Škoda Superb - Na cestě do vyšší střední třídy, který najdete v sekci magazin.auto.cz.

Základní rysy a charakteristiky jsou ale již dostatečně známé. Tříprostorová karoserie vozu, který se pohybuje na hranici vyšší střední třídy, má neobvyklé dvojité výklopné víko, které spojuje vlastnosti karoserie sedan a liftback. Pod přední kapotou je napříč uložen některý ze čtyřválců (objemy od 1,4 do 2,0 l) nebo vidlicový šestiválec 3,6. Ten bude dodáván výhradně s pohonem všech kol, znak náprav 4x4 ale bude dostupný také pro další motorizace. Novinkou nejen pro Škodu, ale i pro VW Group je multifunkční světelná technika. Technickým základem jsou komponenty platforem PQ35 (Golf, Octavia) a PQ46 (Passat).

Škoda Auto hodlá novou generaci modelu Superb prodávat v základním provedení na českém trhu za 619.900,-Kč od června letošního roku.

Témata
6. 3. 2008 21:51
Re: Dnes jsem seděl v Superbu.
Tak to jsem měl vědět. Já měl to jednání v Johnsnu a tohle byl jedinej Sup, kterýho jsem cestou potkal.
Avatar - marek.g
6. 3. 2008 14:16
Re: HRYZOUNI
prave muj palec tobe byla satira.a o pomocne skole mi tu nemluv nebo te zliskam svym doktorskym diplomem >:D >:D :yes:
Avatar - Pjenkava
5. 3. 2008 15:00
Re: 1,4 :(
Neni to biturbo, ale turbo kombinovaný s kompresorem. Kompresor zabírá v nižších otáčkách, turbo pak ve vyšších. Je to dobrej motor, určitě svižnější než 1,9 TDI :-)
5. 3. 2008 06:25
Re: Laciny trik s demonstrovanim prostoru vzadu....
nauc se cist, o mazde jsem nic nepsal, az ty jsi vyprovokoval tema MAZDA.... ja nerikam ze neni vic, ale o moc vic...
4. 3. 2008 22:16
Re: Laciny trik s demonstrovanim prostoru vzadu....
Kdyby to byl luxusni vuz, nikdo by nechtel za xenon/bixenon priplatek, nikdo by na motor pod 100KW ani nepomyslel, nikdo by nechtel priplatek za klimu. Jenze toto auto je postavene tak aby se o nej zajmali i pripadni zajemci octavky. O luxusu si povime az to zkusime a srovname se skutecnym luxusem.